منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 6 روش Adobe Creative Suite فتوشاپ را آسان‌تر می‌کند – دوره‌های نرم‌افزار Adobe در دنور

6 روش Adobe Creative Suite فتوشاپ را آسان‌تر می‌کند – دوره‌های نرم‌افزار Adobe در دنور

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
6 روش Adobe Creative Suite فتوشاپ را آسان‌تر می‌کند - دوره‌های نرم‌افزار Adobe در دنور

ویژگی های جدید Adobe Photoshop 2019

اگر چند هفته پیش متوجه وبلاگ ما شده اید، با InDesign 2019 جدید، به ویژه استفاده از فناوری Adobe Sensei آشنا شده اید. اساساً هوش مصنوعی برای سازندگان. این هفته در حال بررسی فتوشاپ هستیم. فراموش نکنید که می توانید تمام این اطلاعات و بیشتر را در هر یک از آموزش های گروه کوچک فتوشاپ ما ثبت کنید.

معرفی Photoshop CC 2019

باز هم، ما اهمیت ساده کردن رابط کاربری و خودکار کردن برخی از عملیات دستی که قبلاً دست و پا گیر بودند را می بینیم … مانند ویژگی همیشه مفید Undo. Adobe با تکیه بر فناوری Sensei و قرض گرفتن از برنامه های دیگر، مانند ویژگی Frame InDesign، به بسیاری از این موارد دست می یابد.

در اینجا برخی از پیشرفت های بزرگی که طراحان در مورد Photoshop CC 2019 صحبت می کنند آورده شده است:

1. ابزار قاب

قبلاً در فتوشاپ، باید یک گروه برش در زیر یک لایه شکل ایجاد می‌کردید تا یک عکس را در شکل قاب کنید. بیشتر نه. ویژگی Frame از InDesign وارد شده است و به شما امکان می دهد عکس را به شکلی بکشید و رها کنید و محتوا را متناسب با آن پر کنید. با کلیک بر روی قاب، قسمت بدون نقاب عکس نمایان می شود.

2. با محتوا پر کنید

پسر عموی InDesign’s Content-Aware Fit. به جای حذف یک شی از یک عکس و اجازه دادن به فتوشاپ به طور تصادفی قسمت دیگری از عکس را برای جایگزینی آن انتخاب کنید، اکنون می توانید به صورت دستی انتخاب کنید که کدام بخش از تصویر جایگزین انتخاب حذف شده شود. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید یک زیور آلات چسبناک را روی عکس یک درخت کریسمس برش دهید. اکنون می توانید ناحیه ای از درخت را که می خواهید جایگزین زیور تاسف بار انتخاب کنید و هر قسمتی از عکس را که نمی خواهید در آن فضا نشان داده شود حذف کنید.

3. حالت ترکیبی را مشاهده کنید

راه های بسیار خوبی برای ترکیب لایه ها وجود دارد. اگر تازه وارد فتوشاپ هستید، احتمالاً نمی دانید که انتخاب «Luminosity» با لایه زیر چه می کند. Adobe اینجا برای شماست و با تجسم جلوه‌های ترکیبی هنگامی که ماوس را روی هر نام می‌برید، این فرآیند را ساده‌تر کرده است.

4. مقیاس خودکار

احتمالاً اکثر شما بهترین دوستان Shift+S هستید. این ابزار اصلی برای تغییر مقیاس تصویر یا نماد به اندازه مورد نیاز بدون تحریف آن است. خوشبختانه فتوشاپ در نهایت با نگه داشتن خودکار تصاویر در مقیاس، نیاز به این کلید هوشمند را از بین برده است. اگر اصطلاح کلید فوری را همانطور که در مورد محصولات Adobe صدق می کند نمی دانید، فوراً آن را بپرسید.

5. لغو

مانند Shift+S، Cmd+Z می‌تواند یکی از فرسوده‌ترین میانبرهای صفحه‌کلید روی صفحه‌کلید شما باشد. با این حال، قبل از سال 2019، فتوشاپ به این زبان صحبت نمی کرد. همانند گذشته، روند لغو یک عمل پیچیده‌تر بود و پس از یک نقطه خاص انجام نمی‌شد. اکنون می توانید از Cmd+Z استفاده کنید تا زمانی که چیزی جز فضای خالی باقی نماند.

6. گزینه های پالت رنگ

این یکی ممکن است دست کم گرفته شود، اما کم اهمیت نیست. اکنون فتوشاپ به شما امکان می دهد یک چرخ رنگ با مثلثی که گزینه های اضافی را نشان می دهد، ببینید. این یک پیروزی برای طراحانی است که انتخاب رنگ‌هایی که به خوبی با طرح‌بندی انتزاعی یا طیفی مطابقت دارند دشوار است.

امیدواریم این چند نکته برجسته کافی باشد تا شما را در مورد آخرین نسخه فتوشاپ هیجان زده کند. اگر به نسخه قدیمی کاملاً مطمئن نیستید یا می خواهید برخی از جنبه های نسخه جدید را بررسی کنید، لطفاً کلاس های گروه کوچک Visual Persuasion را بررسی کنید. با اندازه کلاس های کوچک و یک برنامه درسی شخصی، می توانید بدون احساس ترس یا بی حوصلگی از یک قالب بزرگ و دقیق تر سؤال بپرسید. این زمان مناسبی برای طرح همه آن سوالات کلیدی است که هنوز در اطراف شناور هستند. پیوندهای ما را به برنامه ها و جزئیات کلاس فعلی در سمت راست بالای صفحه بررسی کنید. کلاس های آموزشی پیشرفته، فردی و تیمی موجود است—https://www.vpclasses.com/get-quote/