منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وبلاگ جولیان کاست | Adobe MAX – کنفرانس خلاقیت

وبلاگ جولیان کاست | Adobe MAX – کنفرانس خلاقیت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
وبلاگ جولیان کاست | Adobe MAX - کنفرانس خلاقیت

بزرگترین رویداد در خلاقیت تقریباً اینجاست! Adobe MAX اکنون برای ثبت نام باز است و امیدواریم شما شخصاً در لس آنجلس به ما بپیوندید یا به صورت مجازی در آن شرکت کنید. حضور حضوری محدود است، بنابراین ثبت نام زودتر توصیه می شود.

امسال من برای ارائه جلساتی در مورد ویرایش تصویر لایت روم و ترکیب فتوشاپ هیجان زده هستم! در اینجا توضیحات دقیق دوره و پیوندهای مربوط به جلسه آنلاین آمده است:

ایجاد تصاویر ترکیبی جذاب در فتوشاپ (شخصی)

به Julieanne Kost، Digital Image Evangelist در Adobe بپیوندید تا ابزارها و تکنیک هایی را که برای ایجاد یک کامپوزیت موفق نیاز دارید، کشف کنید. چه در حال ترکیب چندین عکس برای غلبه بر موانعی باشید که در فیلم قابل حل نیستند، یا تصاویر مختلف را برای ایجاد مونتاژهای سورئال ترکیب کنید، Julieanne شما را از طریق راه‌های انعطاف‌پذیر و کارآمد برای سازمان‌دهی، ساخت و ترکیب چندین تصویر در فتوشاپ راهنمایی می‌کند. او روند خلاقیت خود و نحوه خلق تصاویر فوتورئالیستی را آشکار می کند که به بیننده اجازه می دهد موقتاً ناباوری خود را به حالت تعلیق درآورد و وارد دنیایی الهام گرفته از افکار و رویاها شود.

ابزارهای ساده تضمین شده برای بهبود عکس های شما (شخصا)

به جولیان کاست، مبشر تصویربرداری دیجیتال ادوبی بپیوندید تا پنج تکنیک سریع و آسان مورد علاقه خود را که به طور چشمگیری عکس های شما را در فتوشاپ لایت روم بهبود می بخشد، فاش می کند. این کار با نشان دادن قدرت هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای کمک به تنظیم نور، رنگ و کنتراست آغاز خواهد شد. از ابزارهای پوشاندن برای انتخاب و بهبود خودکار آسمان، اشیاء و پس‌زمینه استفاده کنید. و استفاده از پروفایل ها و تنظیمات از پیش تعیین شده برای افزودن یک سبک منحصر به فرد به تصاویر. این جلسه ترکیبی از تکنیک‌های عملی و نکات الهام‌بخش برای کمک به خلاقان در تمام سطوح خواهد بود تا تصاویری با تاثیر بیشتر بسازند.

| تکنیک ها و ابزارهای ویرایش برای بهبود عکس های خود (برای تماشای ضبط مجازی کلیک کنید)

به جولیان کاست مبشر Adobe Digital Imaging بپیوندید تا پنج تکنیک سریع و آسان مورد علاقه خود را که به طور چشمگیری عکس های شما را در Photoshop Lightroom بهبود می بخشد را فاش می کند. این کار با نشان دادن قدرت هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای کمک به تنظیم نور، رنگ و کنتراست آغاز خواهد شد. نحوه استفاده از ابزارهای پوشاننده برای انتخاب و بهبود خودکار آسمان، اشیاء و پس‌زمینه؛ و نحوه اعمال نمایه ها و تنظیمات از پیش تعیین شده برای افزودن یک سبک منحصر به فرد به تصاویر. این جلسه ترکیبی از تکنیک‌های عملی و نکات الهام‌بخش برای کمک به خلاقان در تمام سطوح خواهد بود تا تصاویری با تاثیر بیشتر بسازند.

من همچنین هیجان زده هستم که بخشی از پیش کنفرانس هنر طراحی پوستر فیلم به میزبانی راسل براون در تاریخ 16 تا 18 اکتبر برگزار می شود! این رویدادی است که نمی خواهید از دست بدهید.

The Art of Movie Poster Design@MAX یک دوره آموزشی عملی است که برای مدیران هنری، طراحان، تصویرگران و عکاسان طراحی شده است تا تکنیک های مدرن تصویربرداری دیجیتال را بیاموزند. این کلاس به رهبری راسل براون، مدیر ارشد خلاقیت Adobe و تیم برجسته او از مربیان خلاق، به شما فرصتی می دهد تا با برخی از بهترین طراحان و مدرسان در این صنعت کار کنید.

امیدوارم به ما بپیوندید تا ایده‌های جدید را باز کنید و مجموعه مهارت‌های خود را با انجمنی از سازندگان همفکر افزایش دهید.

اکنون برای ایجاد برنامه خود در Adobe MAX ثبت نام کنید.


Adobe Lightroom، رویدادها و کارگاه ها