منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وبلاگ جولیان کاست | پروژه Landforms – میراث خود را ایجاد کنید

وبلاگ جولیان کاست | پروژه Landforms – میراث خود را ایجاد کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
وبلاگ جولیان کاست | پروژه Landforms - میراث خود را ایجاد کنید

یکی از کارهای مورد علاقه من برای انجام هر ماه دسامبر این است که وقت بگذارم و تمام عکس هایی را که در 12 ماه گذشته گرفته ام مرور کنم. من اغلب از بینش‌هایی که دارم تعجب می‌کنم که در مورد مکان‌هایی که بوده‌ام، تجربیاتی که داشته‌ام و اینکه چگونه برای مستند کردن آنها انتخاب کرده‌ام، فکر می‌کنم.

به طور کلی، فکر نمی‌کنم زمان کافی را صرف نگاه کردن (و یادگیری از) کارهای گذشته خود کنیم، و متوجه می‌شوم که این فرآیند بررسی می‌تواند به ما کمک کند نه تنها آنچه را که انجام داده‌ایم ببینیم، بلکه اشتباهاتی را نیز به ما یادآوری کند. ساخته شده است. به طوری که ما قرار نیست آنها را تکرار کنیم.

در گذشته معمولاً مجموعه‌ای از آثار منتشر می‌کردم که کل سال را در بر می‌گرفت، اما امسال تصمیم گرفتم کاری متفاوت انجام دهم – تصمیم گرفتم روی عکس‌هایی که هنگام بازدید از جنوب غربی ایالات متحده خلق کرده‌ام تمرکز کنم و تصمیم گرفتم آنها را در بیش از یک سال منتشر کنم. فقط یک کتاب فیزیکی با استفاده از Lightroom Classic، بلکه به عنوان یک صفحه وب با استفاده از CC Express، و همچنین سه پروژه کوتاه تر برای ارسال در Behance.

این تمرین – برداشتن مجموعه ای از کار و چیدمان تصاویر برای بیان یک داستان منسجم به من این امکان را می دهد که ریتمی بین تصاویر ایجاد کنم (تصمیم گیری اینکه کدام تصویر منجر شود و کدام بعد و همچنین ایجاد ارتباط بین چندین تصویر) یک فرآیند است. که من واقعا لذت می برم انتخاب پلتفرم‌های مختلف انتشار به این معنی بود که باید تصاویر را به روش‌های کمی متفاوت مرتب می‌کردم تا محدودیت‌های پلتفرم‌ها و همچنین مخاطبان مورد نظر را برآورده کنم.

به نظر من، هیچ چیز لذت بخش تر از دیدن یک پروژه از مفهوم تا تکمیل نیست. لطفاً اجازه ندهید که تصاویر شما در گوشه تاریک دیسک سخت شما پیر شوند، در عوض مجموعه ای از تصاویر خود را پست کنید و میراث خود را برای مسیری که در سال 2022 دنبال کرده اید ایجاد کنید!

  • برای مشاهده تصاویر به عنوان یک صفحه وب در مرورگری که با استفاده از CC Express (به طور رسمی با نام Adobe Spark شناخته می شود) روی این پیوند کلیک کنید. توجه: ممکن است کمی طول بکشد تا بارگذاری شود زیرا من تصاویر زیادی را در صفحه قرار داده ام!
  • برای مشاهده سه پروژه Behance روی لینک های زیر کلیک کنید:

از همه شما بابت حمایت های مستمرتان متشکریم!