منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وبلاگ جولیان کاست | ماجراجویی عکس نهایی در منطقه خیره کننده کیمبرلی و دریاچه ایر استرالیا!

وبلاگ جولیان کاست | ماجراجویی عکس نهایی در منطقه خیره کننده کیمبرلی و دریاچه ایر استرالیا!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
وبلاگ جولیان کاست | ماجراجویی عکس نهایی در منطقه خیره کننده کیمبرلی و دریاچه ایر استرالیا!

من همیشه می خواستم مناظر سورئال استرالیا را کاوش کنم، بنابراین وقتی Darran Leal از Photo World Adventures از من خواست که در ماه می 2023 به تور عکاسی آنها در منطقه کیمبرلی و دریاچه ایر بپیوندم، این پیشنهادی بود که نمی توانستم رد کنم.

در طول این کارگاه ما از مکان های خیره کننده پارک ملی پورنولولو (مانند غار کلیسای جامع، دره پیچینی، شکاف اکیدنا)، منطقه حفاظت شده طبیعی تالاب های پاری، دریاچه آرگیل، ایستگاه ال کوئسترو و سایر نقاط دیدنی بازدید خواهیم کرد که به زوایای جدید و فرصت هایی برای ایجاد می افزایند. از تصاویر منحصر به فرد و خیره کننده

ما این فرصت را خواهیم داشت که از گیاهان و جانوران منطقه از جمله پرندگان چشمگیر، قورباغه ها، مناظر جنگلی، مناظر دیدنی، بوآها، بیلابونگ ها، عکس های نجومی و الگوها و اشکال خلاقانه منحصر به فرد عکاسی کنیم. گزینه های پرواز هلیکوپتر نیز موجود است!

وبلاگ جولیان کاست | ماجراجویی عکس نهایی در منطقه خیره کننده کیمبرلی و دریاچه ایر استرالیا!
همه عکس ها © Darran Leal

اگر عکاسی هوایی و مناظر نمادین بیشتر مورد توجه شماست، پس برای کارگاه آموزشی مربوط به دریاچه ایر – کتی تاندا به ما بپیوندید. این منطقه منحصر به فرد برای تنوع باورنکردنی از رنگ ها، الگوها و مناظر شناخته شده است. ما با درهای هواپیما باز عکس می گیریم تا دیدی بدون وقفه داشته باشید (اما البته ما از کمربند ایمنی استفاده خواهیم کرد). Photo World Adventures تنها دارای دو عکاس در هر هواپیما است، بنابراین فرصت های عکاسی شما را به حداکثر می رساند.

یا چرا برای هر دو ماجرا به ما نپیوندید! 🙂

Photo World Adventures یک تجارت خانوادگی است که به عکاسان کمک می کند تا عکس های خود را بهبود بخشند Photo World Adventures یک تجارت خانوادگی است که به عکاسان کمک می کند مهارت های فنی و خلاقانه خود را در حین عکس گرفتن در مکان های منحصر به فرد بهبود بخشند – و من نمی توانم صبر کنم تا یک عکاس باشم. بخشی از آن برای اطلاعات بیشتر در مورد تورها اینجا را کلیک کنید و برای اطلاعات بیشتر در مورد ماجراهای عکس جهانی اینجا را کلیک کنید. برای سوالات بیشتر در مورد برنامه سفر، قیمت ها و رزرو لطفا با جولیا تماس بگیرید – [email protected]

امیدوارم بتوانید به ما بپیوندید تا در حال بررسی لندفرم های باستانی، دره های سر به فلک کشیده، آبشارهای درخشان و بواب های باشکوه استرالیای غربی و دریاچه ایر باشیم.