منو سایت

منابع آموزشی Orlando Premiere Pro

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کلاس های آموزشی پریمیر پرو

Adobe Premiere Pro به برنامه شماره یک ویرایش ویدیو در جهان تبدیل شده است که به طور گسترده توسط فیلمسازان حرفه ای و سایر سازندگان محتوا استفاده می شود. بسیاری از مردم از من می پرسند: بهترین راه برای یادگیری Premiere Pro چیست؟ من هنوز فکر می کنم بهترین راه برای یادگیری نرم افزار، گذراندن یک دوره آموزشی عملی Premiere Pro از یک متخصص با تجربه است. من در حال حاضر آموزش Orlando Premiere Pro را ارائه می‌دهم و همچنین به گروه‌ها و افراد آموزشی در فلوریدا و کشور سفر می‌کنم تا ویرایشگرهای ویدیویی ماهر شوم. من اخیراً به فورت مایرز، فلوریدا سفر کردم تا به مدت 3 روز گروهی متشکل از 15 روزنامه نگار و داستان سرا را در یک ایستگاه تلویزیونی آموزش دهم.

من همچنین آموزش Orlando Premiere Pro را به چندین شرکت دیگر مانند: NBC/Universal، NASA TV، WKMG/News 6 و چندین شرکت دیگر ارائه داده ام. آموزش شخصی سازی شده در محل بهترین راه برای به روز رسانی گروهی از متخصصان با Premiere Pro است. برنامه درسی برای پاسخگویی به نیازهای هر گروه سفارشی شده است و سؤالات بعدی را از طریق تلفن و ایمیل ارائه می دهد.

کلاس های ارائه شده

در اینجا منابع دیگری برای یادگیری Premiere Pro وجود دارد:

گروه های کاربری Premiere Pro

گردهمایی ویدیو و پست پروداکشن اورلاندو راه دیگری برای آشنایی با Adobe Premiere Pro و برقراری ارتباط با فیلمسازان محلی و تولیدکنندگان ویدئو است. این گروه در مرکز ملروز کتابخانه عمومی اورلاندو ملاقات می‌کنند، که اگر در اورلاندو، فلوریدا زندگی می‌کنید، قطعاً باید درباره آن بدانید. استودیو ویدیو شامل پس زمینه سبز رنگ و مجهز به تجهیزات صوتی، تصویری و نورپردازی با کیفیت بسیار بالا می باشد. بهترین بخش این است که هست مجانی برای ساکنان اورنج کانتی

یکی دیگر از گروه های کاربری محلی، Orlando Adobe User Group است که هر ماه در دانشگاه وبستر گرد هم می آید و اطلاعات مفیدی در مورد چاپ، طراحی، عکاسی، وب، ویدئو و نرم افزارهای سه بعدی ارائه می دهد.

دوره های ویدیویی Premiere Pro

پس از آموزش توسط مربی، روش مورد علاقه من برای یادگیری نرم افزار جدید از طریق ویدئوهای آنلاین است. ویدیوهای خوب طراحی شده کوتاه، ساده هستند و به سرعت به اصل مطلب می رسند. دوره کامل باید به خوبی سازماندهی شود تا توجه دانش آموز در خانه بماند. دوره‌های ویدیویی آنلاین مورد علاقه من در Lynda.com هستند و در اینجا برخی از کلاس‌های فعلی آورده شده است:

یکی از بزرگترین چالش های یادگیری از ویدیو این است که ویدیوها نمی توانند به سؤالات شما پاسخ دهند یا به شما در عیب یابی رایانه کمک کنند. اگر با مشکلی مواجه شدید یا چیزی کار نمی کند، کار زیادی نمی توانید انجام دهید. البته، می‌توانید برای یافتن راه‌حل جستجو در گوگل را امتحان کنید، اما این می‌تواند راه‌حلی خسته‌کننده و ناقص باشد.

کتاب های مفید برای Premiere Pro

Adobe Premiere Pro Classroom in a Book

اگر ترجیح می دهید از روی کتاب مطالعه کنید، آن را با دقت انتخاب کنید. بسیاری از کتاب‌های پریمیر پرو سال‌هاست که به‌روزرسانی نشده‌اند و با آخرین پیشرفت‌های فناوری همگام نیستند. به عنوان مثال، یک کتاب Premiere Pro for Dummies (در آمازون موجود است) وجود دارد که بیش از 15 سال است که به روز نشده است!

را Adobe Classroom در یک کتاب سری یکی از انتخاب های بهتر است زیرا برنامه درسی رسمی تولید شده توسط Adobe است و به روز نگه داشته می شود. آخرین نسخه Adobe Premiere Pro CC Classroom in a Book (نسخه 2017) است و با فایل های آموزشی قابل دانلود ارائه می شود. بهترین بخش این کتاب این است که آموزش ها تمرینات عملی هستند که شما را گام به گام در جریان کار Premiere Pro هدایت می کنند.

نتیجه

بهترین گزینه برای یادگیری Premiere Pro یک کلاس آموزشی است که توسط یک متخصص با تجربه تدریس می شود، اما یادگیری از فیلم ها و کتاب های آنلاین نیز امکان پذیر است. با این حال شما تصمیم به یادگیری دارید، در پروژه های ویدیویی خود موفق باشید!