منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • منابع آموزشی Orlando Dreamweaver – گورو وب، متخصص Adobe

منابع آموزشی Orlando Dreamweaver – گورو وب، متخصص Adobe

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اگر در حال خواندن این مطلب در تلفن یا رایانه خود هستید، از قبل قدرت و امکانات اینترنت را می دانید. حضور آنلاین قوی برای موفقیت همه افراد از حرفه ای های جوان گرفته تا شرکت های Fortune 500 ضروری است.

برای این منظور، Adobe Dreamweaver ابزار عالی برای هر کسی است که به دنبال کنترل پتانسیل وب سایت خود است. Dreamweaver یک برنامه حرفه ای طراحی وب و توسعه وب است که به شما امکان کنترل کامل بر محتوا، ظاهر و رفتار وب سایت خود را می دهد. به عنوان یک ابزار حرفه ای، به شما امکان دسترسی کامل به کد منبع HTML، CSS و جاوا اسکریپت را می دهد. همچنین ابزارهای بصری را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد بدون نیاز به دانستن کد، تغییرات بصری ایجاد کنید. به دلیل قابلیت های گسترده آن به عنوان یک برنامه، چیزهای زیادی برای یادگیری و جذب وجود دارد.

خوشبختانه، من دوره های آموزشی Dreamweaver را در محل در اورلاندو، FL و در سراسر کشور ارائه می دهم. دوره‌های عملی من به شما این فرصت را می‌دهد که در یک محیط یادگیری شخصی‌شده تحت رهبری یک متخصص دارای گواهی Adobe با بیش از یک دهه تجربه تمرین کنید. در طول دوران تدریسم، طیفی از گروه‌ها را از کلاس‌های کوچک، تک به تک تا رویدادهای کامل شرکتی برای شرکت‌های برجسته مانند تلویزیون ناسا، NBC/Universal، شبکه گلف، WKMG News 6 و Dr. موسسه خیریه فیلیپس

دوره های آموزشی Dreamweaver موجود است

در اینجا چند راه اضافی برای یادگیری Dreamweaver در اوقات فراغت وجود دارد.

جوامع Dreamweaver

اینترنت تقریباً 30 سال است که یک نیروی فرهنگی بوده است و جوامع را قادر می سازد تا به روش هایی گرد هم آیند که قبلاً ممکن نبود. برای افرادی که از ساختن وب سایت ها لذت می برند یا به طور حرفه ای به توسعه وب می پردازند، گروه های مختلفی وجود دارد که به شما این فرصت را می دهند که با افراد همفکر خود آشنا شوید و نکات و ترفندهایی را یاد بگیرید.

گروه کاربری Orlando Adobe یک فروشگاه یکپارچه برای علاقه مندان به نرم افزار Adobe در منطقه محلی است. همراه با یادگیری Dreamweaver، این گروه به شما این فرصت را می دهد که در برنامه های دیگر Adobe مانند Photoshop، Premiere و After Effects غوطه ور شوید.

منابع آموزشی Orlando Dreamweaver - گورو وب، متخصص Adobeیکی دیگر از منابع عالی انجمن Dreamweaver Club است، یک پلتفرم یادگیری آنلاین و انجمن کاربر پر از افراد مفید و انبوهی از مشکلات حل شده. گاهی اوقات جوامع می توانند ترسناک باشند، به خصوص زمانی که شما تازه شروع به کار کرده اید. بنابراین، ممکن است ایده خوبی باشد که کاوش برنامه را با سرعت خود شروع کنید.

آموزش تصویری رسمی

برای تجربه بهتر در خانه، Adobe آموزش های ویدئویی گسترده ای را برای همه محصولات خود از جمله Dreamweaver ارائه می دهد. این ویدیوها به طور ماهرانه شما را در یک فرآیند گام به گام برای اکثر ویژگی های نرم افزار راهنمایی می کنند و میانبرهای مفیدی را برای کارآمدتر کردن تجربه شما نشان می دهند. برخی از ویدیوهای آنها عبارتند از:

آموزش تصویری مستقل

در کنار دوره‌های ویدیویی دارای مجوز رسمی، صدها تولیدکننده آنلاین وجود دارند که آموزش‌ها و ویدیوهای آموزشی و همچنین دوره‌های ویدیویی حرفه‌ای کامل را ایجاد می‌کنند. کانال های یوتیوب مانند Joshua Kywn بیش از 40 ویدیو Dreamweaver به همراه صدها آموزش توسعه وب دیگر دارند.

برای تجربه‌ای به‌روزتر و هدایت‌شده‌تر، Lynda.com یک دوره آموزشی پایه Dreamweaver CC را با رونوشت‌ها و فایل‌های تمرین همراه با ویدیوها ارائه می‌دهد.

اگرچه ویدیوهای مستقل آموزش ها و منابع گسترده ای را ارائه می دهند، اما اگر مشکلی پیش بیاید نمی توانند از شما پشتیبانی کنند.

کتاب های درسی

در نهایت، منابعی مبتنی بر متن برای هرکسی که می‌خواهد به جای تماشا کردن مطالعه کند تا Dreamweaver را یاد بگیرد، در دسترس است.

Adobe مجموعه Classroom in a Book خود را برای همه برنامه های خود منتشر می کند و یک راهنمای کتاب درسی به روز برای هر کدام ارائه می دهد.

منابع آموزشی Orlando Dreamweaver - گورو وب، متخصص Adobe
Adobe Dreamweaver CC Classroom در یک کتاب

کتاب منبع دیگری که در دسترس است Adobe Dreamweaver CS6 Digital Classroom است که توسط AGI Creative Team منتشر شده است. مانند انتشار رسمی، این کتاب مراحل اولیه یادگیری برنامه و شروع ساخت وب سایت خود را در اختیار شما قرار می دهد. کتاب‌ها به شما امکان می‌دهند با سرعت خودتان بخوانید و پایه‌ای محکم برای یادگیری فراهم می‌کنند، اما اغلب پس از چند سال قدیمی می‌شوند. این کتاب در سال 2012 منتشر شده است و ممکن است بسیاری از قسمت های آن قدیمی باشد.

منابع آموزشی Orlando Dreamweaver - گورو وب، متخصص Adobe
Adobe Dreamweaver CS6 Digital Classroom

نتیجه

اینترنت مکانی است که همیشه در حال تغییر است، اما مهم نیست که چه کسی هستید، همیشه می‌توانید با دانش و ابزار مناسب برای تبدیل وب‌سایت خود به جذابیت بزرگ بعدی، سروصدا کنید. در حالی که منابع مفید زیادی برای بهبود تجربه Dreamweaver شما وجود دارد، هیچ چیز با راهنمایی شخصی که می توانید از کلاس های آموزشی Web Guru دریافت کنید قابل مقایسه نیست. خلقت مبارک! اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های آموزشی Dreamweaver را اینجا بخوانید.