منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • منابع آموزشی وردپرس اورلاندو – وب گورو، متخصص Adobe

منابع آموزشی وردپرس اورلاندو – وب گورو، متخصص Adobe

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

وردپرس یکی از همه کاره ترین و پرکاربردترین ابزارهای وب تا به امروز است که به کاربران امکان دسترسی به طرح های ساده وبلاگ و دارایی های پیچیده وب سایت را می دهد.

اگرچه بسیاری از مردم وردپرس را به عنوان یک پلتفرم وبلاگ نویسی ساده تصور می کنند، اما همچنین یک ابزار مدیریت وب سایت قدرتمند است که به بیش از 70 میلیون دامنه اینترنتی تسلط یافته است، به این معنی که درک این پلت فرم برای هر کسی که می خواهد فضای خود را به صورت آنلاین ادعا کند، ضروری است.

به همین دلیل وب گورو دوره های آموزش حضوری وردپرس را در منطقه محلی اورلاندو و در سراسر کشور ارائه می دهد. این دوره آموزشی شخصی و عملی را با مربی ارائه می دهد که بیش از یک دهه تجربه در رسانه های آنلاین و طراحی وب دارد.

وب گورو علاوه بر مزایای آموزش حضوری، پشتیبانی پس از کلاس را برای سوالات و عیب یابی نیز ارائه می دهد.

کلاس های ارائه شده

در کنار کلاس های خصوصی، راه های زیادی برای یافتن دانش در مورد پلتفرم وجود دارد.

جوامع وردپرس

گاهی اوقات بیرون آمدن از رایانه و تعامل با گروه های اجتماعی محلی خوب است. خوشبختانه، جوامعی وجود دارند که به طور کامل به اشتراک گذاری نکات طراحی وردپرس اختصاص داده شده اند.

وردپرس اورلاندو محبوب ترین گروه محلی از کارشناسان و علاقمندان پلتفرم است که از اعضای جدید دعوت می کند تا بیایند و از یک جامعه علمی کامل یاد بگیرند.

در مقیاس بزرگتر، WordCamp یک کنفرانس مسافرتی است که در آن کاربران عادی می توانند با توسعه دهندگان اصلی و حرفه ای ها برای یک آخر هفته یادگیری و شبکه ملاقات کنند. این هر سال به اورلاندو و سایر شهرهای فلوریدا می آید، بنابراین وب سایت آنها را برای رویدادهای آینده بررسی کنید.

رویدادهایی مانند این اغلب برای کاربران کاملاً جدید طاقت‌فرسا هستند، و انبوه اطلاعات می‌تواند خیلی سریع به دست بیاید، بنابراین اغلب بهتر است از خانه شروع کنید.

دروس تصویری

جامعه اینترنتی ابزارهای آموزشی فراوانی را ارائه کرده است که بیشتر در قالب آموزش های ویدیویی است.

تایلر مور، خالق یوتیوب، مجموعه‌ای قوی از ویدیوهای آموزشی دارد که شما را گام به گام بدون از دست دادن یک قدم راهنمایی می‌کند.

LearnWebCode یکی دیگر از کانال های مفید YouTube است که HTML، CSS و jQuery را همراه با وردپرس آموزش می دهد.

ویدیوها اغلب سرگرم کننده هستند و به راحتی قابل پیگیری هستند، اما فاقد پشتیبانی و سفارشی سازی همراه با دوره های آموزشی کامل هستند.

درس های آنلاین

بسیاری از توسعه دهندگان آنلاین نیز دوره ها و آموزش های کامل وب را ایجاد می کنند تا آموزش های عمیق تری به شما ارائه دهند.

وردپرس دارای یک Codex رسمی با ده ها آموزش رایگان برای کاربران جدید و حرفه ای هایی است که به دنبال تجدید دانش خود هستند.

منابع آموزشی وردپرس اورلاندو - وب گورو، متخصص AdobeLynda.com یک دوره آموزش آنلاین کامل وردپرس را ارائه می دهد که شامل توسعه افزونه، سفارشی سازی تم و تجزیه و تحلیل سئو می شود و آن را به فروشگاهی تک مرحله ای برای یادگیری آنلاین تبدیل می کند.

دوره‌های آنلاین معمولاً فاقد شخصی‌سازی و تعامل مستقیمی هستند که کلاس‌های حضوری ارائه می‌دهند، اما همچنان منبعی ضروری برای کاربران جدیدتر هستند.

کتاب های درسی

برای یادگیری بیشتر کتاب‌های درسی قدیمی، منابع زیادی هم در نسخه‌های فیزیکی و هم در کتاب‌های الکترونیکی موجود است.

منابع آموزشی وردپرس اورلاندو - وب گورو، متخصص Adobe
وردپرس برای رفتن

WordPress To Go منبع یادگیری شخصی مورد علاقه من است. پست سارا مک‌هری دانش را مستقیماً از یک متخصص می‌آورد که می‌داند چگونه مفاهیم پیچیده را ساده و قابل انجام جلوه دهد. نوشته واضح، مختصر و از همه مهمتر مفید است.

وردپرس گام به گام برای مبتدیان آموزش مفید دیگری است که شامل یک دوره ویدیویی اضافی است. در نهایت، WordPress All-in-One for Dummies مجموعه بزرگی از 8 کتاب منتشر شده وردپرس در سری For Dummies است که آن را به یک منبع عظیم در یک مجموعه تبدیل می کند.

منابع آموزشی وردپرس اورلاندو - وب گورو، متخصص Adobe
وردپرس همه در یک برای آدمک ها

مدیریت کتاب ها آسان است و به شما امکان می دهد با سرعت خود پیش بروید، اما اغلب ممکن است قدیمی شوند، به خصوص در به روز رسانی های آنلاین سریع امروزی.

نتیجه

منابع زیادی برای بهبود دانش وردپرس شما وجود دارد. اما بهترین راه برای بهره مندی از تمام مزایای سفارشی سازی، یادگیری آسان و پشتیبانی به روز، بازدید از دوره آموزشی وردپرس وب گورو است.

با همه این روش ها برای یادگیری، هیچ چیز مانع شما از ایجاد وب سایت رویاهایتان نمی شود. خلقت مبارک!