منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین دوره های ویرایش ویدئو در اورلاندو

بهترین دوره های ویرایش ویدئو در اورلاندو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یک گورو وب ظاهر می شود. نوین کلشرشتا یا وب گورو بیش از 12 سال تجربه در تولید ویدئو و طراحی وب دارد. وی همچنین دارای 8 سال سابقه تدریس در زمینه آموزش ویدیویی و وب می باشد.

او یک کارشناس دارای گواهینامه Adobe (ACE)، مربی گواهی Adobe (ACI) است و پایگاه مشتریان او شامل تلویزیون ناسا، NBC/Universal، Clearwater Casino Resort، WKMG News 6، Costco، Boeing، Nordstrom و بسیاری دیگر است.

با وب گورو، آموزش ویدیویی و وب در اورلاندو هرگز آسانتر نبوده است.

در اینجا برخی از دوره های آموزشی ارائه می شود:

  • آموزش های Adobe Premiere Pro یک کلاس آموزشی مقدماتی، یک کلاس پیشرفته و Premiere Pro را برای ویرایشگران با تجربه به شما ارائه می دهد. این کلاس یک فرصت ایده آل برای حرفه ای ها در اورلاندو است که می خواهند به سطوح جدیدی برسند.
  • کلاس های آموزشی Adobe Photoshop برای ویرایشگرهای ویدئو، طراحان وب، بازاریابان و عکاسانی که می‌خواهند بیشترین بهره را از تصاویر خود ببرند، ساخته شده‌اند. این کلاس به شما امکان می دهد کار عملی داشته باشید و همچنین به شما کمک می کند تا سریع یاد بگیرید.
  • کلاس های آموزشی Adobe After Effects یکی از بهترین کلاس های آموزشی ویدیویی و وب در اورلاندو است که شما را در مراحل پس از تولید تبلیغات، تولید تلویزیون و فیلمسازی آموزش می دهد.

وب گورو با این فیلم ها و دوره های آموزشی حرفه ای برخی از بهترین آموزش ها را برای مبتدیان و حرفه ای ها ارائه می دهد.

استاد وب در اورلاندو، فلوریدا مستقر است، اما همچنین برای برگزاری کلاس های آموزشی ویدیویی و وب به سراسر کشور سفر می کند. در اینجا می توانید در مورد سایر کلاس های آموزشی وب گورو مطالعه کنید.