منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با وب گورو بیشترین بهره را از فتوشاپ ببرید

با وب گورو بیشترین بهره را از فتوشاپ ببرید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

دوره های فتوشاپ در اورلاندو و سایر دوره های Adobe در فلوریدا و سراسر کشور.

با کلاس‌های فتوشاپ اورلاندو، هم کسب‌وکارها و هم افراد می‌توانند از طریق آموزش‌های عملی و قابل تنظیم، نکات و نکات نرم‌افزار را بیاموزند.

گورو وب با نام مستعار نوین کولشرشتا دارای بیش از 12 سال تجربه به عنوان یک حرفه ای در صنعت طراحی دیجیتال و یک متخصص معتبر Adobe (ACE) و یک مربی گواهی Adobe (ACI) است. این می تواند برنامه های بسیاری را در Adobe Creative Cloud آموزش دهد، از جمله Photoshop. او در اورلاندو مستقر است و همچنین در سراسر فلوریدا و بقیه کشور سفر می کند تا کلاس های آموزشی با کیفیت بالا ارائه دهد. برخی از مشتریان فعلی و گذشته او عبارتند از: NBC/Universal، NASA TV، WKMG News 6، Boeing، Nordstrom، Costco و غیره.

برخی از شما احتمالاً در طراحی کاملاً جدید هستید و فقط گزینه های خود را بررسی می کنید. فتوشاپ یک برنامه ویرایش عکس و طراحی گرافیکی همه‌جانبه است که هم برای مبتدیان و هم برای حرفه‌ای‌های باتجربه مناسب است و کلاس‌های فتوشاپ وب گورو در اورلاندو هر دو را برآورده می‌کند.

در حال حاضر 4 دوره فتوشاپ در اورلاندو و سراسر کشور موجود است که هم برای کاربران کاملاً جدید و هم برای پیشکسوتان محصول طراحی شده است:

مقدمه ای بر آموزش فتوشاپ سطح اولیه ای از اطلاعات را برای شروع تجربه جدید به شما می دهد. این کلاس فتوشاپ اورلاندو فرصت خوبی برای مبتدیان است تا احساسی نسبت به نرم افزار پیدا کنند و به کسب و کارها این فرصت را می دهد تا پایه مهارت های اصلی خود را در میان کارمندان فعلی افزایش دهند. همه ما باید از یک جایی شروع می کردیم!

آموزش فتوشاپ پیشرفته به کاربران با تجربه تر اجازه دهید مهارت های خود را تقویت کنند و جنبه های پیچیده تر برنامه را بررسی کنند. آموزش فتوشاپ پیشرفته برای منطقه اورلاندو موثرترین راه برای ارتقای مهارت های شما و کارمندانتان به سطح بعدی است.

آموزش فتوشاپ برای وب و ویدئو کاربردهای خاص نرم افزار را افزایش می دهد، یعنی انعطاف پذیری آن در ساخت طرح های مبتنی بر وب و همچنین فیلم های متحرک.

همراه با درس های فتوشاپ برای اورلاندو، وب گورو دارای درس های لایت روم نیز می باشد.

آموزش فتوشاپ و لایت روم به شما اجازه می دهد تا ترکیب نرم افزاری عالی برای عکاسی و ایجاد تصویر را تجربه کنید. لایت روم، که به شما امکان ویرایش و سازماندهی چندین عکس را می دهد، بهترین گزینه برای ابزارهای دقیق فتوشاپ است.

فراموش نکنید که این دوره های فتوشاپ در اورلاندو در سراسر کشور نیز ارائه می شوند و به هر گروهی تجربه دست اول مورد نیاز برای برتری واقعی را می دهند.

در حالی که هزاران آموزش و برنامه وجود دارد که این مهارت ها را به شما می آموزد، هیچ چیز قابل مقایسه با آموزش های حضوری نیست که به شما امکان می دهد سؤالات مستقیم بپرسید، آموزش را مطابق با نیازهای خود سفارشی کنید و از پشتیبانی مداوم برای سؤالات پشتیبانی فتوشاپ، مستقر در اورلاندو و در سراسر جهان، مقایسه کنید. کشور.