منو سایت

ایجاد موشن گرافیک در Adobe® Premiere Pro

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پرس مدیا، ناشر کتابهای فناوری اطلاعات در نیویورک. Apress یک بخش از Springer Nature است. این یک دوره آموزشی سطح متوسط ​​است که برای ویراستارانی طراحی شده است که قبلاً با Premiere Pro آشنا هستند و می خواهند مهارت های خود را به سطح بعدی برسانند.

ایجاد انیمیشن گرافیکی در دوره آنلاین ویدیوی Adobe Premiere Pro

پیوند به دوره

این دوره ویدیویی اکنون در وب سایت Springer Link به صورت زنده در دسترس است. برای مشاهده کل دوره، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.

دوره کامل را ببینید

موضوعات دوره

با این ویدیو اصول ساخت انیمیشن و موشن گرافیک در Adobe® Premiere Pro را بیاموزید. Adobe Certified Expert (ACE) Navin Kulshreshtha به شما نشان می دهد که چگونه گرافیک های انیمیشنی را اضافه کنید که هر پروژه ای را بدرخشد.

یک لوگو را در Premiere Pro متحرک کنید
یک لوگو را در Premiere Pro متحرک کنید

این ویدیو با مفاهیم اولیه ایجاد موشن گرافیک، مانند ایجاد فریم های کلیدی و متحرک سازی ویژگی های اولیه شروع می شود. هنگامی که اصول اولیه را پوشش دادید، به سراغ برخی از تکنیک های متوسط ​​و پیشرفته مانند inset، masking و lightening خواهید رفت. همچنین با وارد کردن فایل‌های فتوشاپ لایه‌ای، استفاده از ابزار Type برای ایجاد متن، کار با پنل Essential Graphics، ایجاد یک سوم پایین‌تر متحرک و متحرک کردن تصاویر ثابت آشنا خواهید شد.

Adobe® Premiere Pro شامل ابزارهای قدرتمندی برای ایجاد موشن گرافیک های حرفه ای است که بینندگان شما را تحت تأثیر قرار می دهد و پروژه شما را بدون ترک برنامه به سطح بعدی می برد. پس از تماشای این ویدیو، می توانید با این موضوعات پیچیده و پیچیده کار کنید و تمام مهارت های لازم برای ساختن ویدیوهای عالی را در اختیار شما قرار می دهد.

موشن گرافیک و انیمیشن در Premiere Pro
تکنیک های انیمیشن متوسط ​​مانند ماسک کردن، روشن کردن، لانه سازی و افکت کن برنز

آنچه خواهید آموخت

  • تصاویر متحرک خود را در Adobe® Premiere Pro ایجاد کنید
  • گرافیک های متحرک خود را در سناریوهای رایج مانند متحرک سازی آرم ها، متحرک سازی یک سوم پایین تر، متحرک سازی و مقیاس بندی تصاویر ثابت اعمال کنید.
  • پروژه های ویدیویی خود را برجسته و حرفه ای تر جلوه دهید

این ویدیو برای کیست؟

این یک کلاس سطح متوسط ​​است که برای کسانی طراحی شده است که قبلاً با Premiere Pro آشنا هستند و می‌خواهند مهارت‌های ساخت ویدیو خود را بهبود بخشند.

دوره کامل را ببینید

درباره نویسنده

ایجاد موشن گرافیک در Adobe® Premiere Proنوین کولشرشته با نام مستعار وب گورو بیش از 12 سال سابقه صنعت و بیش از 8 سال سابقه تدریس دارد. او یک متخصص Adobe Certified (ACE) و Adobe Certified Instructor (ACI) است و به صدها گروه و فرد آموزش داده است. برخی از مشتریان فعلی و گذشته او عبارتند از: NBC/Universal، NASA TV، WKMG News 6، Boeing، Nordstrom، Costco، Clearwater Casino Resort و بسیاری دیگر.

گورو وب یک مربی متخصص و همچنین یک حرفه ای است که صدها وب سایت و فیلم ایجاد کرده است. مستند او آشا به هند می رود فینالیست جشنواره فیلم Moondance بود و توسط تلویزیون Gaiam توزیع می شود. او درک عمیقی از نرم افزاری که استفاده می کند دارد و بینش دنیای واقعی را به کلاس درس می آورد. او به طور مداوم برای آموزش خود نمره های بالایی می گیرد و همچنین یک کانال یوتیوب دارد که در آن فیلم های آموزشی ایجاد می کند.

درباره استاد وب بیشتر بخوانید