منو سایت

اعلام Adobe Bootcamp در اورلاندو!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

وب گورو برای آموزش دوره های فتوشاپ و پریمیر پرو

Adobe Bootcamp یک رویداد 2 هفته ای است که برای تقویت سریع مهارت های شما طراحی شده است! این رویداد از 17 ژوئن تا 30 ژوئن 2019 در اورلاندو، فلوریدا برنامه ریزی شده است. ثبت نام کنندگان فقط می توانند در دوره هایی که می خواهند شرکت کنند ثبت نام کنند. این یک فرصت عالی برای شرکت در آموزش Adobe Photoshop در اورلاندو و آموزش Adobe Premiere Pro در اورلاندو است!

این برنامه شامل آموزش چند سطحی و متوالی برای برنامه Adobe مورد نظر شما در مدت زمان کوتاهی است. برنامه های Adobe زیر پوشش داده شده اند: Photoshop، Premiere Pro، After Effects، Lightroom، Animate، Illustrator و Captivate. استاد وب کلاس های آموزشی زیر را آموزش می دهد:

  • 17 تا 19 ژوئن، اصول اولیه ادوبی فتوشاپ
  • 20 تا 21 ژوئن، Adobe Photoshop Advanced، وب و ویدیو
  • 22 تا 23 ژوئن، Adobe Photoshop Advanced، چاپ و عکاسی
  • 24 تا 26 ژوئن، معرفی Adobe Premiere Pro
  • 27-28 ژوئن، Adobe Premiere Pro Advanced
  • 29 تا 30 ژوئن، Adobe Premiere Pro برای ویرایشگران با تجربه

این رویداد فرصتی ایده آل برای بهبود سریع مهارت های شما فراهم می کند! در پایان آموزش مهارت و تجربه حرفه ای در کاربرد مورد نظر خود خواهید داشت.

محل: آموزش در یک مرکز آموزشی محلی در اورلاندو، فلوریدا، در نزدیکی SeaWorld انجام خواهد شد.

ثبت نام می کنم: برنامه کامل را ببینید و ثبت نام کنید

در مورد مربی

اعلام Adobe Bootcamp در اورلاندو!Navin یک متخصص و مدرس دارای گواهینامه Adobe با بیش از 10 سال تجربه در صنعت و بیش از هفت سال تجربه تدریس است، Navin برای ارائه آموزش با کیفیت بالا و ارائه مشاوره تخصصی برای پروژه های بزرگ و کوچک مناسب است. او برای بوئینگ، F5 Networks، Costco، American University، Luminous Works و بسیاری دیگر مشاوره و آموزش ارائه کرده است.

درباره وب گورو بیشتر بخوانید