منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استراتژی های شغلی برای زنان – دوره های نرم افزار Adobe در دنور

استراتژی های شغلی برای زنان – دوره های نرم افزار Adobe در دنور

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استراتژی های شغلی برای زنان - دوره های نرم افزار Adobe در دنور

استراتژی های شغلی برای زنان - دوره های نرم افزار Adobe در دنور

برابری جنسیتی در محیط کار راه درازی را پیموده است، اما زنان همچنان در پست‌های رهبری کمتر حضور دارند. زنان حرفه ای برای غلبه بر چالش ها و پیشرفت شغلی خود چه کاری می توانند انجام دهند؟ از Visual Persuasion، در اینجا هفت استراتژی شغلی برای زنان آورده شده است تا از آنها برای پیشرفت در کار استفاده کنند.

قابل مشاهده باشد

پایین نگه داشتن سر و کار سخت منجر به افزایش رتبه نمی شود. دید برای جلب توجه و پیشرفت در کار مهم است. بر سندروم فریبنده غلبه کنید و شروع به تبلیغ خود و پرورش نفوذ کنید. در جلسات صحبت کنید، در رویدادها شرکت کنید، به دنبال حامیان مالی باشید و دستاوردها و آرزوهای حرفه ای خود را بیان کنید.

ابتکار عمل را انجام دهید

وقتی می‌خواهید پیشروی کنید منتظر فرصتی نباشید تا به شما ضربه بزند. برای پروژه ها و وظایف چالش برانگیز داوطلب شوید، در مورد فرصت های ارتقاء بپرسید، و تلاش کنید تا از منطقه راحتی خود خارج شوید. زنان اگر 100% شرایط لازم را نداشته باشند، کمتر برای شغل یا ترفیع درخواست می دهند، اما این می تواند مانع از رسیدن شما به شغل رویایی خود شود.

مهارت های خود را توسعه دهید

به جای اینکه شکاف های مهارتی را به عنوان موانع در نظر بگیرید، آنها را به عنوان فرصت های یادگیری مجدداً در نظر بگیرید. به دست آوردن تجربه ای که برای رسیدن به شغل مورد نظر خود نیاز دارید، هرگز آسان نبوده است. می توانید برای یک دوره دو روزه فشرده با Visual Persuasion ثبت نام کنید و شروع به کسب تجربه عملی در Adobe Creative Suite کنید. حتی اگر یک شبه متخصص نشوید، پایه ای از مهارت ها را می سازید و ابتکار عمل خود را نشان می دهید.

خودت ثبت نام کن

حرکت به سمت نقش رهبری شرکت تنها یک راه برای پیشرفت است. زنانی که برای خودمختاری ارزش قائل هستند ممکن است کارآفرینی را رضایت بخش تر بدانند. کسب‌وکارهای خرد که به عنوان کسب‌وکارهایی با کمتر از 10 کارمند تعریف می‌شوند، به حداقل سرمایه‌گذاری اولیه نیاز دارند. با این حال، باید در مورد مالیات و سایر تعهدات تجاری بیاموزید. به عنوان یک کلرادو LLC، شما مسئول پرداخت مالیات سه ماهه و اظهارنامه اطلاعات سالانه هستید. با این حال، کلرادو LLC مجبور نیست اظهارنامه مالیاتی شرکتی را ارائه کند.

در مورد ارزش خود مذاکره کنید

بهترین راه برای دریافت افزایش حقوقی که شایسته آن هستید این است که آن را بخواهید. اگر برای صنعت خود دستمزد کمتری دریافت می کنید، نقش شما تکامل یافته است، یا دستاوردهای شما مستلزم افزایش حقوق است، از این شواهد به عنوان اهرمی در مذاکرات حقوق استفاده کنید. بعد از اینکه طرح خود را مطرح کردید، با یک فراخوان واضح به عمل پایان دهید که دقیقاً همان چیزی را که می خواهید مشخص می کند. علاوه بر غرامت بیشتر، زنان در حال مذاکره برای مرخصی بیشتر، ساعات انعطاف پذیر و گزینه کار از خانه هستند.

NETWORK، NETWORK، NETWORK

در ظاهر، شبکه سازی آسان است: ایجاد یک زمین آسانسور، پیوستن به انجمن های حرفه ای، شرکت در رویدادهای شبکه، و ایجاد روابط. در واقعیت، موانع زیادی برای موفقیت در شبکه وجود دارد. جدای از مشغله های زنانه، برخی از صنایع هنوز مانند یک باشگاه پسران احساس می کنند. زنان در صنایع تحت سلطه مردان از پرورش حامیانی سود می برند که می توانند از پیشرفت شغلی آنها حمایت کنند. برای ایجاد ارتباط، دریافت مشاوره، و تمرین مهارت های ایجاد رابطه، با گروه های شبکه زنان در نزدیکی خود ارتباط برقرار کنید.

مقاوم باشید

حرفه شما یک ماراتن است، نه دوی سرعت. اجازه ندهید عقب نشینی شما را از مسیر خارج کند. در عوض، دلیل شکست خود را تحلیل کنید تا دفعه بعد بتوانید موفق شوید. همانطور که برای زنان مهم است که بر نقاط قوت خود تأکید کنند، به همان اندازه مهم است که نقاط ضعف را بشناسیم و آنها را کاهش دهیم. با کارگاه‌ها و آموزش‌ها می‌توان شکاف‌های مهارتی فنی را برطرف کرد. با این حال، بهبود مهارت های نرم مانند ارتباطات، مدیریت تعارض و رهبری امکان پذیر است.

این کافی نیست که در شغل خود برتر باشید. استفاده از این استراتژی‌های شغلی همراه با ارتقای خود، ایجاد رابطه و انعطاف‌پذیری، مهارت‌های کلیدی برای زنان حرفه‌ای هستند، چه در یک محیط شرکتی کار کنید یا کسب‌وکار خودتان را اداره کنید.

303-941-1727© 2009–2022 Visual Persuasion Adobe Training LLC. تمامی حقوق محفوظ است. | نقشه سایتاستراتژی های شغلی برای زنان - دوره های نرم افزار Adobe در دنوربا ما تماس بگیرید @303.941.1727