منو سایت

آموزش Premiere Pro برای شرکت EW Scripps

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آموزش EW Scripps Premiere Pro

اخیراً شرکت EW Scripss با من تماس گرفت تا یک آموزش ویژه Premiere Pro را در یکی از ایستگاه های تلویزیونی آنها در فلوریدا انجام دهم. شرکت EW Scripss یک شرکت تاسیس شده است که مالک بیش از 30 ایستگاه تلویزیونی و همچنین چندین ایستگاه رادیویی و روزنامه در ایالات متحده است. آنها متوجه می شوند که وسایل ارتباطی سنتی مانند روزنامه ها و تلویزیون کابلی رو به افول هستند. مخاطبان جوان به آرامی به رسانه های اجتماعی، برنامه های تلفن همراه و سرویس های پخش وب روی می آورند تا رسانه های خود را دریافت کنند. این تغییر در رفتار می تواند کل رژیم تجاری توزیع کنندگان سنتی مانند EW Scripps را مختل کند.

یک راه جدید برای برقراری ارتباط

در تلاشی برای جلب توجه مخاطبان جوان‌تر، شرکت EW Scripps استارت‌آپی به نام Hello SWFL (تلفظ “hello swiffle”) مستقر در فورت مایرز، فلوریدا ایجاد کرد. تیم Hello SWFL یک گروه متنوع و جالب است که از پیشینه‌های مختلف می‌آیند. این از منظر داستان سرایی عالی است زیرا به داستان های آنها عمق و اصالت می بخشد.

سلام آموزش SWFL Premiere Pro

چندین ویژگی کلیدی Hello SWFL را منحصر به فرد و جالب می کند:

  • آنها در درجه اول از رسانه های اجتماعی به عنوان راهی برای ارتباط با مخاطبان خود استفاده می کنند. فیسبوک، اینستاگرام آنها را بررسی کنید، توییتر و صفحات یوتیوب برای آخرین داستان هایشان.
  • داستان نویسان آنها فعالانه با جامعه درگیر می شوند و تعریف آنچه در «اخبار» گنجانده شده است را گسترش می دهند.
  • قصه گوهای آنها بیشتر از آیفون برای فیلمبرداری از داستان هایشان استفاده می کنند.

آموزش شخصی سازی شده Premiere Pro

یکی از چالش‌هایی که Hello SWFL با آن مواجه بود این بود که بسیاری از افراد تیم آنها تجربه فنی خوبی در زمینه تولید ویدیو و ویرایش ویدیو نداشتند. آنها داستان نویسان خوبی هستند اما با نرم افزارهای ویرایش موثر نبودند. داستان‌سرایان دیگر تجربه تولید و ویرایش ویدیوی خوبی داشتند و می‌خواستند ویژگی‌های پیشرفته‌تر Premiere Pro را بیاموزند تا آنها را قدرتمندتر و مؤثرتر کنند.

مدیر Hello SWFL با من تماس گرفت تا تیمی متشکل از 15 داستان سرا را با آموزش سفارشی Premiere Pro به سرعت بشناسم. ما همچنین تصمیم گرفتیم آموزش After Effects را اضافه کنیم تا تیم بتواند نحوه ایجاد موشن گرافیک را بیاموزد. ما تصمیم گرفتیم که سه روز زمان ایده‌آل برای آموزش باشد که به شرح زیر سازماندهی شده است:

آموزش پریمیر پروآموزش Adobe After Effects

این آموزش در محل در دفتر Hello SWFL در فورت مایرز، فلوریدا انجام شد. ما یکی از اتاق های آنها را طوری تنظیم کردیم که به راحتی 15 دانش آموز را در خود جای دهد و از یک صفحه تلویزیون بزرگ برای پخش کامپیوتر مربی به کلاس استفاده کردیم.

آموزش Premiere Pro برای شرکت EW Scripps
سلام کلاس آموزشی SWFL Premiere Pro

نتیجه

تیم Hello SWFL با Premiere Pro و After Effects مطمئن تر و کارآمدتر شد و ابزارها و تکنیک های جدیدی را کشف کرد که قبلاً در مورد آنها بی اطلاع بودند. چندین نفر از اعضای تیم که تجربه کمی با Premiere Pro داشتند، از اینکه اصول اولیه در قالبی آسان برای درک شکسته شده بود، سپاسگزار بودند.

با تشکر از شما سلام SWFL برای دعوت من برای یک جلسه آموزشی شخصی در دفتر خود. ملاقات با همه در آنجا بسیار سرگرم کننده بود!

آموزش Premiere Pro در Hello SWFL، FL
تیم Hello SWFL از آموزش شخصی سازی شده Premiere Pro و آموزش افترافکت در فورت مایرز، فلوریدا.

لینک های مربوطه