منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آموزش طراحی و توسعه وب در اورلاندو، فلوریدا

آموزش طراحی و توسعه وب در اورلاندو، فلوریدا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Navin Kulshreshtha که با نام The Web Guru نیز شناخته می شود، بیش از 12 سال تجربه صنعتی در زمینه طراحی و توسعه وب دارد و بیش از هشت سال تجربه تدریس با کلاس های توسعه وب در اورلاندو دارد.

وب گورو یک مربی دارای گواهینامه Adobe (ACI) و یک کارشناس معتبر Adobe (ACE) است. دوره آموزشی طراحی وب او در Orlando به شما امکان می دهد مستقیماً در کدها از جمله HTML و CSS غوطه ور شوید و مهارت های خود را با راهنمایی متخصص بهبود بخشید.

آموزش ایجاد و مدیریت صفحات وب و Adobe Photoshop را ارائه می دهد. وب گورو اصول مختلف اصول وب، انتشار، اسکریپت نویسی، تجارت الکترونیک و آموزش وردپرس را در اورلاندو پوشش می دهد.

با وب گورو، یادگیری طراحی و توسعه وب در اورلاندو هرگز آسانتر نبوده است. در اینجا برخی از دوره های موجود است:

  • مقدمه ای بر طراحی و توسعه وب: این دوره برای مبتدیان طراحی شده است و به شغل شما رونق می بخشد و به خودآموزان برتری می بخشد.
  • توسعه وب متوسط: دوره متوسط ​​​​برای افرادی طراحی شده است که تجربه ای در زمینه طراحی وب Orlando FL دارند. این به شما امکان می دهد دانش خود را افزایش دهید و روی پروژه های بزرگتر کار کنید.
  • توسعه وب موبایل: این یکی از بهترین کلاس های طراحی وب در اورلاندو است که تمام جنبه های توسعه گوشی های هوشمند را به شما آموزش می دهد. وب سایت های زیادی وجود دارند که ترافیک را از طریق دستگاه های تلفن همراه جذب می کنند. آیا می‌دانستید که ۸۸ درصد از کاربرانی که در دستگاه‌های تلفن همراه به دنبال کسب‌وکار هستند، سعی می‌کنند ظرف ۲۴ ساعت به آن کسب‌وکار برسند؟

علاوه بر دوره های فوق، وب گورو همچنین ارائه می دهد:

استاد وب در اورلاندو، فلوریدا مستقر است، اما همچنین به سراسر کشور سفر می کند و دوره های طراحی و توسعه وب را آموزش می دهد. این یکی از بهترین آموزشگاه های طراحی وب در اورلاندو را دارد و می توانید در مورد سایر کلاس های آموزش گورو وب در اینجا بخوانید.