منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 8 دلیل برای تغییر به InDesign برای نیازهای انتشاراتی شما – دوره های نرم افزار Adobe در دنور

8 دلیل برای تغییر به InDesign برای نیازهای انتشاراتی شما – دوره های نرم افزار Adobe در دنور

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
8 دلیل برای تغییر به InDesign برای نیازهای انتشاراتی شما - دوره های نرم افزار Adobe در دنور

8 دلیل برای تغییر به InDesign برای نیازهای انتشاراتی شما - دوره های نرم افزار Adobe در دنور

هر طراح دیجیتالی به شما خواهد گفت که محصولات نرم افزاری Adobe بهتر از سایرین هستند. اما چرا؟ چرا برنامه دیگری با قابلیت های مشابه انتخاب نمی کنید؟ مزایای صفحه آرایی Adobe InDesign در مقایسه با سایر رقبا مانند Microsoft Publisher چیست؟ در اینجا 8 دلیل قانع کننده برای انتخاب Indesign برای پروژه بعدی خود آورده شده است:

1. Adobe InDesign بهترین ویژگی ها را برای یک پروژه خروجی ارائه می دهد.

ویژگی‌هایی که InDesign CC برای مشاهده طرح‌بندی طراحی از ابتدا تا انتها ارائه می‌دهد، فوق‌العاده قابل اعتماد هستند. با در نظر گرفتن خروجی آن برای هر پروژه معین، Multiple Platforms Usage به شما امکان می دهد با استفاده از Layout > Alternate Layout یا منوی پانل Pages، سندی را با انواع طرح بندی افقی و عمودی طراحی کنید. Liquid Layouts همچنین به طراحان اجازه می دهد تا محتوا را برای اندازه های مختلف صفحه و پلتفرم های دستگاه سبک طراحی کنند.

2. Adobe InDesign محتوای چاپی و دیجیتالی با کیفیت بهتری ایجاد می کند.

هر طراح به شما خواهد گفت که کیفیت محتوا در InDesign فوق العاده است. وقتی نوبت به تنظیم دقیق متن و گرافیک فایل شما می رسد، قابلیت های ویرایش نرم افزار تا 0.001 درجه دقیق است. ناگفته نماند کنترل کاربر ارائه شده در هر صفحه و دستکاری تایپوگرافی، رنگ ها و سبک آن.

3. Adobe InDesign همکاری و به اشتراک گذاری دارایی ها را با تیم شما آسان می کند.

کتابخانه‌های CC ذخیره شده در فضای ابری، ایجاد و اشتراک‌گذاری عکس‌ها، طرح‌های رنگی، نمادها، آرم‌ها، سبک‌های فونت و موارد دیگر را برای هم تیمی‌های شما آسان می‌کند! هر عضو تیم با Adobe CC می تواند فایل ها را باز و ویرایش کند (البته با اجازه شما). این یک صرفه جویی در زمان بسیار زیاد است و بهره وری شما را افزایش می دهد.

4. Adobe InDesign در وقت شما صرفه جویی می کند.

در اینجا فقط چند ویژگی در InDesign وجود دارد که گردش کار شما را سرعت می بخشد تا بتوانید سریعتر ارائه دهید.

  • لایه های– به شما امکان می دهد پروژه خود را بر اساس عناصر سازماندهی کنید، همه چیز را در سندتان مرتب نگه می دارد و به شما امکان می دهد به سرعت به بخشی که روی آن کار می کنید تغییر دهید.
  • صفحات/صفحات اصلی– به شما امکان می دهد یک سبک صفحه را برای استفاده و استفاده مجدد بعدی ایجاد و ذخیره کنید.
  • گروه های سبک– از سبک‌ها نیز استفاده مجدد کنید، با استفاده از گروه‌های سبک پاراگراف، کاراکتر، شی و متن برای ذخیره و استفاده مجدد از آنها در سند خود.

5. Adobe InDesign با پشتیبانی کامل ارائه می شود.

به عنوان یک عضو Adobe، پشتیبانی در دسترس شما گسترده است. ممکن است احساس کنید

انجمن پشتیبانی همچنین یک انجمن آنلاین است که در آن می توانید سوالات خود را بپرسید، پاسخ های خود را بیابید، از کارشناسان بیاموزید و دانش خود را به اشتراک بگذارید.

6. سایر نرم افزارهای Adobe را می توان با InDesign استفاده کرد.

Adobe InDesign ادغام مستقیم با سایر برنامه های Adobe، مانند Adobe Bridge (مدیر دارایی خلاق)، Adobe Photoshop یا Illustrator. اگر در حال جستجو، ایجاد و ویرایش تصاویر هستید، آن ها در Indesign به هم متصل هستند و می توانید در حین کار به سرعت بین برنامه ها جابه جا شوید. امتیاز دیگر اتصال داخلی به Typekit، کتابخانه کامل فونت رایگان Adobe است. با استفاده از گزینه صادرات فونت برای قالب بندی، متن را به راحتی دستکاری کنید.

7. به انجمن Adobe ملحق می شوید.

Adobe واقعا یک خانواده است. هنگامی که عضو Adobe شدید، می توانید هر برنامه CC دیگر را به صورت آزمایشی امتحان کنید. این به شما امکان می دهد سایر محصولات برتر Adobe، از جمله Adobe Photoshop CC، Adobe Illustrator یا Adobe Premiere Pro را کاوش کنید. همچنین می توانید به سایت عکس سهام آنها، Adobe Stock، یا Spark Post دسترسی داشته باشید، که به شما قالب های نامحدود اجتماعی و نام تجاری می دهد. Adobe Help آموزش ها و قالب هایی را برای تمامی نرم افزارهای خود در اختیار شما قرار می دهد.

8. Adobe InDesign انتخاب استاندارد در صنعت و مورد اعتماد متخصصان است.

نرم افزار شماره 1 را از شرکت طراحی پیشرو جهان یاد بگیرید و از آن استفاده کنید. Visual Persuasion آموزش های تخصصی را از متخصصان صنعت ارائه می دهد که نرم افزار Adobe زندگی می کنند و نفس می کشند. ما طیف گسترده ای از کلاس ها را ارائه می دهیم، از جمله محبوب ترین برنامه های Adobe، که یکی از آنها است InDesign CC.

قدم بعدی را برای ایجاد ادبیات و تبلیغات حرفه ای، جذاب بردارید – همین امروز InDesign را یاد بگیرید!
امروز برای Visual Persuasion ثبت نام کنید!

با ما تماس بگیرید @ 303.941.1727