منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 8 دلیل برای اینکه باید ایلاستریتور را به مجموعه مهارت های بازاریابی دیجیتال خود اضافه کنید – دوره های نرم افزار Adobe در دنور

8 دلیل برای اینکه باید ایلاستریتور را به مجموعه مهارت های بازاریابی دیجیتال خود اضافه کنید – دوره های نرم افزار Adobe در دنور

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
8 دلیل برای اینکه باید ایلاستریتور را به مجموعه مهارت های بازاریابی دیجیتال خود اضافه کنید - دوره های نرم افزار Adobe در دنور

وکتور دفتر مشغول

به عنوان یک بازاریاب دیجیتال، ممکن است متوجه نشوید که چقدر می‌توانید از یادگیری Adobe Illustrator سود ببرید…

و اگر در حال حاضر حضور آنلاین شگفت انگیزی دارید، عناصر نام تجاری عالی و نتیجه ROI موثری دارید، چرا باید انجام دهید. اما صبر کنید… اگر در یک، دو یا شاید در همه زمینه های فوق به کمک نیاز دارید، چه می کنید. Adobe Illustrator CC بلیط شما به عنوان یک بازاریاب دیجیتال برای سفارشی کردن، نشان دادن و تمرکز مجدد مهارت های بازاریابی شما است. بیایید در مورد روش های خاصی که می توانید این کار را انجام دهید صحبت کنیم.

در اینجا چند راه وجود دارد که دانستن و استفاده از Adobe Illustrator به شما کمک می‌کند تا نه تنها تبلیغ کنید، بلکه با زنده کردن کمپین‌های بازاریابی خود درگیر شوید. ابتدا به تحلیل هر یک از این حوزه ها می پردازیمچرا به عنوان یک بازاریاب دیجیتال شما باید به این موضوع به طور خاص در رشته خود توجه ویژه ای داشته باشید و دوم اینکه چگونه Illustrator می تواند به شما کمک کند.

حضور دیجیتال شماره 1

چرا شما به آن نیاز دارید؟

برای ایجاد یک حضور دیجیتالی، باید یک برنامه و چند نشانگر متمایز قوی داشته باشید. بازاریابی همه چیز است برجسته شدن از سایر فروشندگان چه محصول یا خدماتی باشد که در حال تبلیغ آن هستید، از خود بپرسید: چگونه خود را از رقبای خود متمایز کنم؟

ایجاد وثیقه ای که قابل تشخیص باشد، تکنیک بازاریابی کلی شما را بهبود می بخشد. این عبارت کلیدی را به خاطر بسپارید: طراحی خوب بازاریابی خوب است.

کمپین های آنلاین ایجاد کنید که از تصاویر سفارشی استفاده می کنند که داستانی را برای مخاطبان شما تعریف می کنند. عکس‌ها یا فیلم‌های استوک تنها می‌توانند تا این حد در دستیابی به این هدف پیش بروند، و زمانی که از موادی استفاده می‌کنید که قبلاً توسط صدها برند دیگر برای کمپین خود استفاده شده است، چه شبیه به شما باشد چه نباشد، غیرممکن است که متمایز شوید.

چگونه ایلاستریتور کمک می کند

در حالی که بسیاری ممکن است از برنامه‌های دیگر، حتی ادوبی فتوشاپ، برای ایجاد مواد برندسازی استفاده کنند، Illustrator به شما سفارشی‌سازی و آزادی می‌دهد زیرا فایل‌هایش مبتنی بر برداری* هستند و قابلیت‌های تغییر اندازه بی‌عیب و نقص را ممکن می‌سازد.

*شاید این سوال برای شما پیش بیاید که گرافیک مبتنی بر برداری چیست؟ گرافیک برداری و پیکسلی وجود دارد. گرافیک برداری معمولاً زمانی استفاده می شود که یک طرح تغییر اندازه های متفاوتی داشته باشد و برای برنامه های مختلف استفاده شود. یک برنامه برداری مانند Adobe Illustrator خطوطی از اشکال را ترسیم می کند که به آنها اشیاء گفته می شود و به صورت اشیاء مجزا و منفرد نمایش داده می شوند. از مزایای وکتور نسبت به پیکسل می توان به مقیاس پذیری اشاره کرد زیرا مستقل از وضوح، ویرایش رنگ ساده، و حالت های طرح کلی یا قاب سیمی برای برش یا حکاکی تصاویر هستند.

شماره 2 اینفوگرافیک، نمودار و نمودار ایجاد کنید

چرا شما به آن نیاز دارید؟

بر اساس تجزیه و تحلیل سال 2019 از عملکرد محتوای بصری 500 بازاریاب آنلاین، مشخص شد که 40.2٪ گفته اند که محتوای اصلی، از جمله اینفوگرافیک، همیشه بهترین عملکرد را در کمپین های خود دارد.

مزیت قرار دادن یک لیست طولانی از داده ها در صفحه ای که خوانندگان باید بدون ذخیره نیمی از آن پیمایش کنند چیست؟ این اطلاعات را به گرافیک های جذاب و آموزنده تبدیل کنید.

چگونه ایلاستریتور کمک می کند

Illustrator این توانایی را دارد که با استفاده از چندین ویژگی نرم افزار داخلی خود، الگوهای اینفوگرافیک اندازه گیری شده دقیق ایجاد کند:

 • نمودار/ابزارهای نموداری
 • شبکه ها
 • دارایی های مرتبط
 • اشکال ایجاد کنید
 • ابزار انتخاب مستقیم
 • تصاویر گرافیکی وکتور لگن را ایجاد می کند

شماره 3 محتوای رسانه های اجتماعی

چرا شما به آن نیاز دارید؟

در رسانه های اجتماعی، تصاویر تبدیل شده از برخی از این اصول اساسی پیروی می کنند:

 • مخاطب ایده آل را هدف قرار دهید
 • حقایق مهمی را بیان کردند
 • خواندن آن آسان بود
 • از لحاظ بصری جذاب

به‌عنوان یک برند رسانه‌های اجتماعی، باید پیام‌ها و تصاویر بصری مشخصی داشته باشید تا از آنها به عنوان ابزاری برای تعامل با مخاطبان خود استفاده کنید. اگر این کار را نکنید، کانال اجتماعی شما پراکنده و بی نظم به نظر می رسد و بر شما به عنوان یک بازاریاب بازتاب منفی خواهد داشت.

چگونه ایلاستریتور کمک می کند

توانایی های Illustrator برای ایجاد قالب های رسانه های اجتماعی سفارشی برای بسیاری افراد ناشناخته است. در اینجا چند ابزار داخلی وجود دارد که باید امتحان کنید:

 • راهنمای اسناد
 • لایه های
 • گروه های رنگ
 • راه ها

شماره 4 آرم و علائم تجاری سفارشی

چرا شما به آن نیاز دارید؟

لوگوها همیشه برای برندهای شما و آنهایی که به آنها بازاریابی می کنید ضروری خواهند بود. به عنوان یک بازاریاب دیجیتال، شما با افرادی آشنا هستید که برای ایجاد برنامه ای برای بازاریابی محصول یا خدمات خود به شما مراجعه می کنند، اما آنها هنوز دارای بخش های بازاریابی هستند، حتی یک لوگو. این امر مستلزم آن است که شما به عنوان یک بازاریاب به مشتری خود کمک کنید تا راه حلی سریع پیدا کند که به شما در راه اندازی کسب و کارتان کمک کند. اما اگر بتوانید به جای اینکه مجبور شوید به یک طراح برون سپاری کنید، این خدمات را به مشتریان خود نیز ارائه دهید، چه؟

چگونه ایلاستریتور کمک می کند

Illustrator واقعا برای ایجاد لوگو ساخته شده است. به عنوان مثال، هنگامی که طراحان ایده‌ای را ترسیم کردند، می‌توانند تصویر خود را اسکن کنند و از آن به عنوان پس‌زمینه استفاده کنند و سپس طرح کلی را ترسیم کنند و با استفاده از ابزار Pen و پانل Shapes، آن را کاملاً مقیاس‌پذیر کنند. همچنین می توانید اشکال و لایه ها را کپی کنید یا آنها را برای چیدمان های منحصر به فرد ترکیب کنید.

شماره 5 عناوین گرافیکی

چرا شما به آن نیاز دارید؟

با Illustrator ایجاد عناوین گرافیکی برای استفاده مکرر در ابتدای ویدیوها یا به عنوان پوشش رسانه های اجتماعی در کانال های خود آسان است.

چگونه ایلاستریتور کمک می کند

متن و گرافیک خود را با استفاده از چندین Artboard در Illustrator سبک کنید. می توانید طرح خود را روی یکی شروع کنید و سپس برای تغییر عناصر آن را بکشید و روی دیگری کپی کنید. سپس به‌عنوان فایل‌های جداگانه ذخیره کنید تا بتوانید ویدیوها را در Premiere Pro یا ویرایشگرهای ویدیوی آنلاین قرار دهید.

شماره 6 تغییر اندازه

چرا شما به آن نیاز دارید؟

اکنون انتظار می رود که هر طرحی برای دستگاه هایی با اندازه های مختلف چند منظوره باشد. همچنین ممکن است لازم باشد از همان طرح در یک نظم چاپی بزرگ استفاده کنید، در حالی که به اندازه تصویر کوچک مقیاس می دهید.

چگونه ایلاستریتور کمک می کند

نگران نباش! Illustrator به طور کامل فشار را از شما با یک گرافیک برداری کاملا مقیاس پذیر کم می کند. این بدان معنی است که شما می توانید اندازه را بدون اعوجاج یا کاهش کیفیت تغییر دهید. نکته حرفه ای: وقتی اشیا را در Illustrator مقیاس می دهید اما نمی خواهید Strokes یا افکت ها را در Illustrator تغییر دهید، حتماً تنظیمات خود را در قسمت Scaling Strokes and Effects در پالت Transform بررسی کنید.

شماره 7 چاپ وثیقه

چرا شما به آن نیاز دارید؟

کارت‌های ویزیت، بروشورها، بروشورها، هر چیز دیگری، به یک برنامه قابل اعتماد نیاز دارید که بتواند به سرعت قطعات برند را کپی کرده و طرح‌بندی‌های بی‌عیب و نقصی را در حجم بالا برای چاپ ایجاد کند.

چگونه ایلاستریتور کمک می کند

از آنجایی که ایلوستریتور برای اولین بار توسط Adobe Inc ساخته شد. در سال 1985 به عنوان یک ویرایشگر گرافیک برداری، این باید به شما بگوید که دوست مورد علاقه شما برای نیازهای چاپ است. به نقطه 6 و 8 مراجعه کنید. تصویر برداری Illustrator یک روند داغ است دقیقاً مانند آن – مدرن تر، رساتر و شخصی تر از یک عکس ساده.

شماره 8 استفاده مجدد یا استفاده مجدد

Adobe illustrator ابزار فوق‌العاده‌ای است زیرا کار با آن آسان است تا پس از اتمام کار، طرح‌های خود را مجدداً ایجاد کرده و به نتایج زیادی تبدیل کنید. از آنجایی که ایلاستریتور از مسیرها و گرافیک های برداری* استفاده می کند، طرح های شما کاملاً مقیاس پذیر هستند و کیفیت خود را از دست نمی دهند. همچنین می‌توانید از Illustrator-tion‌های خود در سایر برنامه‌های Adobe، از جمله Adobe Photoshop و Indesign استفاده کنید. فایل های خود را با پسوند .ai یا pdf. ذخیره کنید و همیشه می توانید برگردید و آنها را ویرایش کنید!

برای یادگیری Adobe Illustrator به کمک نیاز دارید؟ Visual Persuasion پاسخ به Covid-19 را زیر نظر دارد و کلاس‌ها را زمانی که ایمن باشد، احتمالا اواخر تابستان از سر می‌گیرد. در یکی از کلاس های کوچک ما ثبت نام کنید یا برای آموزش تیمی یا فردی در محل رزرو کنید. کلاس های ما شدید، جنبشی، هیجان انگیز، سرگرم کننده، کامل و متناسب با نیازهای شما به عنوان یک حرفه ای طراحی شده است.

درباره کلاس های تصویرگر ما بیشتر بیاموزید یا با ما تماس بگیرید. 303.941.1727.