منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 6 روشی که Adobe Creative Suite Illustrator را آسان‌تر می‌کند – کلاس‌های نرم‌افزار Adobe در دنور

6 روشی که Adobe Creative Suite Illustrator را آسان‌تر می‌کند – کلاس‌های نرم‌افزار Adobe در دنور

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
6 روشی که Adobe Creative Suite Illustrator را آسان‌تر می‌کند - کلاس‌های نرم‌افزار Adobe در دنور

جدیدترین مجموعه ما در مورد محصولات جدید Adobe Creative Suite دارای Illustrator CC 2022 است. می توانید از اینجا با Photoshop و InDesign آشنا شوید.

معرفی Illustrator CC 2022

نباید تعجب کنید که بسیاری از ارتقاء رابط کاربری و ابزارهای بصری جدید با آخرین Illustrator وجود دارد. بسیاری از پیشرفت‌هایی که در فتوشاپ و ایندیزاین مشاهده می‌شود، در اینجا نیز وجود دارد، مانند نوار ابزار قابل تنظیم، مرور فونت بصری، و اتوماسیون ارائه شده توسط Sensei. برای چند نکته برجسته دیگر مخصوص Illustrator به ادامه مطلب بروید.

1. ویرایش جهانی

هر طراحی خوب عناصر را برای ایجاد انسجام تکرار می کند. مشکل اینجاست که وقتی می‌خواهید یک قطعه از آن طرح خوب، مثلاً شکل یک لوگو را ویرایش کنید، معمولاً باید هر کپی از لوگو را در کل پروژه ویرایش کنید. ویرایش سراسری زندگی شما را 10 برابر آسان‌تر کرد. با روشن کردن ویرایش جهانی، می‌توانید همه نمونه‌های یک عنصر را جستجو و انتخاب کنید و آنها را به طور همزمان دستکاری کنید – گرافیک و زندگی خود را ساده کنید.

2. گرادیان فرم آزاد

Illustrator 2019 یک ابزار گرادیان جدید اضافه می کند که قبلاً به دلیل سهولت استفاده و دقت آن اعلام شده است. ابزار گرادیان فرم آزاد به شما این امکان را می دهد تا هر تعداد نقطه رنگی را در شکلی که دوست دارید انتخاب کنید و آنها را با هم ترکیب کنید. تقریباً آسان به نظر می رسد، اما غیر منطقی نیست، به همین سادگی است. یکی از مزایای بسیار این ابزار، شیب های طبیعی تر است که می توانید آن را به خوبی تنظیم کنید.

3. ابزاری برای تغییر شکل عروسک ها

این در واقع یک ارتقاء ابزار از سال 2018 است. پیش از این، کاربران به صورت دستی نقاطی را برای تنظیم یا تحریف با قرار دادن پین ها روی یک تصویر انتخاب می کردند. اکنون فناوری Sensei Adobe بهترین مکان‌ها را برای تغییر شکل تصویر شناسایی می‌کند و هنگام انتخاب ابزار، پین‌ها را به‌طور خودکار برای شما قرار می‌دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بچرخید.

4. نوار ابزار سفارشی

شاید ترسناک ترین بخش یادگیری نرم افزار Adobe مقدار ابزاری است که در اختیار دارید. همین بس که با تعجب شما را فلج کند. (اگر شما هستید، توصیه می‌کنیم یکی از کلاس‌ها را بررسی کنید.) با Illustrator جدید، Adobe اقداماتی را برای ساده‌سازی تجربه کاربر با گروه‌بندی ابزارها در نوار ابزار انجام داده است تا بتوانید بهتر بفهمید که هر کدام چه کاری انجام می‌دهند. طراحان با تجربه تر همچنین می توانند نوار ابزارها را برای دسترسی سریع به مواردی که بیشترین استفاده را دارند سفارشی کنند.

5. حالت ارائه

چه برای چندین مشتری کار کنید یا یک شرکت واحد، احتمالاً نیاز دارید کار خود را در مقطعی به آنها ارائه دهید. احتمالاً برای نشان دادن کار خود مجبور شده اید به Powerpoint یا PDF صادر کنید. ایلوستریتور اکنون به شما امکان می دهد تابلوهای هنری را به صورت اسلایدهای تمام صفحه ارائه دهید. امیدواریم که این ویژگی باعث صرفه جویی در زمان ما در روند بررسی طولانی شود.

6. برش و نماها با اندازه واقعی

چند تغییر کوچک اما احتمالی از نظر گزینه های مشاهده در راه است. با نمای اندازه واقعی، می توانید ببینید که یک پروژه در اندازه واقعی با بزرگنمایی 100٪ چگونه به نظر می رسد. بنابراین می توانید درک واقعی از نحوه ظاهر آن کارت پستال در دست دیگران داشته باشید. به همین ترتیب، Trim View مشابه پیش‌نمایش Overprint InDesign است، که در آن طرح نهایی را بدون راهنما، شبکه‌ها و سایر عناصر غیرقابل چاپ مشاهده خواهید کرد.

وای. بین Photoshop، InDesign و Illustrator، این اطلاعات زیادی بود. یا همانطور که برخی در دنیای صخره نوردی می گویند، یک بتا واقعی. ما اینجا برای شما هستیم. هر گونه سوال در آموزش های گروه کوچک ما پذیرفته می شود. ما برنامه درسی را برای هر گروه منحصربه‌فرد از شرکت‌کنندگان تنظیم می‌کنیم، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که با دانش و مهارت‌هایی که واقعاً می‌توانید استفاده کنید، آن را ترک خواهید کرد. پیوندهای ما را به برنامه ها و جزئیات کلاس فعلی در سمت راست بالای صفحه بررسی کنید. کلاس های آموزشی پیشرفته، فردی و تیمی موجود است—https://www.vpclasses.com/get-quote/