منو سایت

کلاس های آموزشی Adobe در اورلاندو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کلاس های آموزشی Adobe در اورلاندو

Adobe یک نرم افزار چند رسانه ای و خلاق پیشرو است که توسط میلیون ها طراح گرافیک، متخصصان ویدیو و توسعه دهندگان وب استفاده می شود. اشتراک Adobe می تواند به شما امکان دسترسی به نرم افزارهایی مانند Photoshop، Premiere Pro، After Effects و Dreamweaver را بدهد. این ابزارها نه تنها برای متخصصان خلاق، بلکه برای مشاغلی که به دنبال ایجاد مواد بازاریابی و سایر رسانه ها هستند، ضروری است.

Web Guru اکنون خدمات آموزشی تخصصی Adobe را ارائه می دهد که برای بهینه سازی مجموعه مهارت های Adobe شما طراحی شده است و کار شما را تا حد امکان کارآمد می کند. در اورلاندو، کلاس های آموزشی ادوبی وب گورو به شما می آموزد که چگونه از تمام ویژگی های ادوبی استفاده کنید که به شما امکان می دهد وب سایت ها را از ابتدا طراحی کنید، ویدیو را ویرایش کنید، دارایی های گرافیکی را برای وب بهینه کنید و هر کمپین بازاریابی دیجیتالی را انجام دهید.

کلاس های آموزشی Adobe در اورلاندو

اگر در اورلاندو یک خلاق یا حرفه ای کسب و کار هستید، ایده خوبی است که یاد بگیرید چگونه از این ابزارها برای به حداکثر رساندن پروژه های خود در عصر دیجیتال استفاده کنید. اما چگونه می توان مهارت های لازم برای استفاده از نرم افزار Adobe را به نفع خود آموخت؟

نوین کولشرشته با نام مستعار وب گورو در 8 سال گذشته به تدریس کلاس های آموزش ویدیویی و وب می پردازد و همچنین دارای بیش از 12 سال سابقه در تولید ویدئو و طراحی وب می باشد.

ناوین یک مربی دارای گواهینامه Adobe (ACI) و یک کارشناس معتبر Adobe (ACE) است. برخی از شرکت هایی که او در اورلاندو و فلوریدا آموزش داده است عبارتند از: NASA TV، NBC/Universal، Golf Network، WKMG News 6 و Dr. موسسه خیریه فیلیپس ناوین همچنین یک کانال فعال در یوتیوب دارد که در آن ویدیوهای آموزشی و نحوه ساخت می‌سازد.

کلاس های آموزشی ارائه شده توسط وب گورو، کلاس های فشرده و عملی هستند که شما را به سرعت به سرعت بالا می برند. دوره های نرم افزار Adobe را ارائه می دهد مانند:

کلاس های آموزشی Adobe در اورلاندو
  • آموزش های Adobe Premiere Pro برای ویراستاران ویدیو و سازندگان محتوا است که می خواهند ویدیوهای حرفه ای ایجاد کنند. وب گورو یک کلاس مقدماتی، یک کلاس پیشرفته و یک کلاس برای ویراستاران با تجربه ارائه می دهد. این کلاس یک فرصت ایده آل برای حرفه ای ها در اورلاندو است که می خواهند به سطوح جدیدی برسند.
  • کلاس های آموزشی Adobe Photoshop برای طراحان وب، بازاریابان، ویراستاران ویدئو و عکاسانی ساخته شده است که می خواهند بیشترین بهره را از تصاویر خود ببرند. این کلاس به شما امکان می دهد کار عملی داشته باشید و همچنین به شما کمک می کند تا سریع یاد بگیرید.
  • کلاس های آموزشی Adobe After Effects یکی از بهترین دوره های آموزشی انیمیشن و موشن گرافیک در اورلاندو است که شما را در مراحل پس از تولید تبلیغات، تولید تلویزیون و فیلمسازی آموزش می دهد.
  • آموزش های Adobe Dreamweaver به شما یاد می دهد که چگونه از Adobe Dreamweaver برای ایجاد، مدیریت و انتشار وب سایت های حرفه ای و محتوای تلفن همراه با اطمینان استفاده کنید.
کلاس های آموزشی Adobe در اورلاندو
Adobe Premiere Pro برنامه شماره 1 ویرایش ویدیو در بازار است.

چه یک حرفه ای در کسب و کار باشید که به دنبال گسترش دانش خود در مورد محصولات Adobe هستید یا یک حرفه ای چند رسانه ای باتجربه که به دنبال ارتقای مهارت های خود به سطح بعدی هستید، آموزش Adobe Web Guru به شما نشان می دهد که چگونه تجربه Adobe خود را به حداکثر برسانید.

اگر به آموزش Adobe علاقه دارید، امروز با استاد وب تماس بگیرید تا ماجراجویی خود را شروع کنید!