منو سایت

منابع آموزشی Orlando After Effects

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یک ویدیو بدون تابش خیره کننده چیست؟ Adobe After Effects یکی از بهترین برنامه‌های ویرایش و جلوه‌های ویدئویی همه‌جانبه است که امروزه در دسترس است و به علاقه‌مندان و رهبران صنعت ابزارهایی را می‌دهد که برای تبدیل ویدیوهای خود به تجربه‌های حماسی هالیوودی نیاز دارند.

اما مانند بقیه Adobe Creative Cloud، یادگیری After Effects دشوار و تسلط بر آن دشوار است. خوشبختانه، راه‌های بیشتری از هر زمان دیگری برای غوطه‌ور شدن در نرم‌افزار وجود دارد، از جمله کلاس‌های آموزشی تعاملی و شخصی سازی شده After Effects.

آموزش شخصی سازی افتر افکت در سایت

بهترین راه برای یادگیری چیزی، تمرین عملی است، به همین دلیل است که من دوره های آموزشی راهنمای افتر افکت را برای حرفه ای ها و مبتدیان در اورلاندو، فلوریدا و در سراسر ایالات متحده ارائه می دهم.

با بیش از یک دهه تجربه به عنوان یک حرفه ای دیجیتال، بسیاری از سازمان های شناخته شده از جمله تلویزیون ناسا، NBC/Universal، Golf Network و WKMG News 6 را آموزش داده ام.

کلاس‌های من برای برآورده کردن نیازهای شما سفارشی شده‌اند و مزایای یک مربی معتبر Adobe (ACI) و توانایی تعامل با برنامه را با سرعت خود فراهم می‌کنند.

کلاس های ارائه شده

گروه های کاربری Adobe

گاهی اوقات مهمترین قدم برای یادگیری این است که بدانید تنها نیستید. چندین گروه سرگرمی و حرفه ای وجود دارد که هدف آنها اتصال کاربران همفکر Adobe است که می خواهند مهارت های خود را بهبود بخشند و شبکه تماس های صنعتی خود را گسترش دهند.

Orlando Local Adobe User Group یک جلسه ماهانه در دانشگاه وبستر است که فرصتی برای یافتن نکات مفید و به اشتراک گذاری محتوا با دیگر سازندگان Adobe فراهم می کند. Mograph Orlando سازمان محلی دیگری است که طراحان گرافیک، انیماتورها و ویراستاران را گرد هم می آورد.

رویدادهایی از این دست می توانند شما را با جامعه وسیع تری آشنا کنند، اما زمان کمی برای یادگیری پایه بلندمدت دارند.

دوره های ویدیویی رسمی

Adobe آموزش های ویدیویی اختصاصی را ارائه می دهد تا شما را در برنامه های After Effects و همچنین بقیه کاتالوگ نرم افزار Adobe راهنمایی کند. ویدیوهای آنها از آموزش های مبتدی تا جلوه های ویژه و انیمیشن پیشرفته را شامل می شود.

در حالی که این ویدیوها اغلب عمیق و قابل درک هستند، اما از پشتیبانی مهم پس از یادگیری که کلاس‌های عملی ارائه می‌کنند، غافل می‌شوند.

آموزش تصویری مستقل

در کنار آموزش ویدیویی اختصاصی Adobe، سازندگان و سازمان‌های مستقل متعددی وجود دارند که محتوای آموزشی ویدیویی خود را برای After Effects تولید می‌کنند.

کانال‌های YouTube مانند Video Copilot و After Effects Series Tutorials ویدیوهای سرگرم‌کننده و خلاقانه‌ای را برای جلوه‌های خاص مانند پرتوهای نور سه بعدی و پرواز ابرقهرمانی ارائه می‌دهند.

برای آموزش دقیق تر، LesterBanks.com ویدیوها را از سراسر وب جمع آوری می کند و به شما امکان دسترسی به بهترین آموزش های رایگان موجود را می دهد. این ویدیوهای مستقل همیشه خلاقانه و سرگرم کننده هستند، اما اغلب اطلاعات اولیه ضروری را برای مبتدیان از دست می دهند.

منابع آموزشی Orlando After Effects
Lynda.com

برای دروس بیشتر کلاس درس، Lynda.com ویدیوهای جذاب و با کیفیتی را ارائه می دهد که راهنمای گام به گام نرم افزار را ارائه می دهد. این سایت یک آزمایش رایگان 30 روزه ارائه می دهد که به شما امکان دسترسی به ویدیوهای مقدماتی مفید از جمله:

Udemy.com یکی دیگر از خدمات ویدئویی بسیار توصیه شده با بیش از 55000 دوره آنلاین در دسترس است، از جمله:

کتاب های آموزشی افترافکت

در نهایت، Adobe کتاب‌های رسمی به نام Classroom in a Book را برای افرادی که کتاب‌های راهنمای کاغذی یا الکترونیکی را ترجیح می‌دهند منتشر می‌کند. این کتاب ها نسبتاً با استانداردهای نرم افزاری فعلی به روز هستند و دستورالعمل های گام به گام را در قالب مکتوب ارائه می دهند.

منابع آموزشی Orlando After Effects
Adobe After Effects CC Classroom در یک کتاب

After Effects Apprentice یکی دیگر از راهنمای منابع آموزشی است که به صورت چاپی یا کتاب الکترونیکی موجود است که به طور خاص بر روی موشن گرافیک و انیمیشن تمرکز دارد. هم کارآموز و هم کلاس درس در کتاب برای یادگیری مبتنی بر متن خوب هستند، اما مزایای یادگیری تعاملی را از دست می دهند.

منابع آموزشی Orlando After Effects
شاگرد افترافکت

نتیجه

هنگام یادگیری یک برنامه جدید Adobe، باید از منبع یادگیری استفاده کنید که بهترین کار را برای شما دارد، چه درس های رایگان، چه گروه های سرگرمی یا درس های قابل خرید. با این حال، هیچ یک از این گزینه‌ها آموزش اختصاصی و پشتیبانی تخصصی را که همراه با آموزش افترافکت از یک متخصص مجرب و خبره ارائه می‌شود، به شما نمی‌دهند! خلقت مبارک!