منو سایت

منابع آموزشی توسعه وب اورلاندو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

منابع آموزشی توسعه وب اورلاندوکدنویسی قدرتی است که در پشت هر کاری که ما در اینترنت انجام می دهیم. از Dreamweaver گرفته تا WordPress تا Wix و Squarespace، درک اساسی هر دو HTML و CSS برای برجسته کردن محتوای آنلاین شما ضروری است.

به همین دلیل است که Web Guru فرصتی آزاد برای یادگیری این مهارت ها در کلاس های آموزشی توسعه وب خود در اختیار افراد یا شرکت ها در اورلاندو، FL و در سراسر کشور فراهم می کند.

آموزش حضوری به شما این امکان را می دهد که به طور عملی با کد استفاده کنید و سطح بی سابقه ای از تعامل را به شما ارائه می دهد که اکثر منابع آموزشی فاقد آن هستند. آموزش گورو وب همچنین راهنمایی های تخصصی و پشتیبانی پس از کلاس را از یک حرفه ای با بیش از یک دهه تجربه در تجارت توسعه آنلاین ارائه می دهد.

دوره های آموزشی موجود است

اینترنت همراه با آموزش کلاس درس، منابع بسیار متنوعی را برای کمک به شما در زمان کدنویسی فراهم می کند.

گروه های توسعه وب

در هسته خود، اینترنت در مورد گرد هم آوردن مردم و جوامع است. عضویت در گروه های توسعه وب چه به صورت آنلاین و چه حضوری می تواند به شما این فرصت را بدهد که از طراحان و توسعه دهندگان با تجربه بیاموزید.

Orlando Developers Meetup بزرگترین گروه توسعه وب در منطقه محلی است. آنها برای همه سطوح مهارت و علایق از پیشرفت حرفه ای تا تکنیک های پیشرفته باز هستند.

Stack Overflow یک انجمن آنلاین مفید است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد پروژه های خود را به اشتراک بگذارند و از سایر سازندگان راهنمایی پیدا کنند.

منابع آموزشی توسعه وب اورلاندو

این گروه ها اغلب می توانند بزرگ و طاقت فرسا باشند، به خصوص برای توسعه دهندگان جدیدتر. بهتر است قبل از درگیر شدن کامل با جامعه، درک اولیه ای از کد ایجاد کنید.

دروس تصویری

هزاران ویدیوی آنلاین هم از سازندگان مستقل و هم از سازمان های آموزشی تمام عیار موجود است.

کانال یوتیوب، Enoch، تنها یک ویدیو دارد که حاوی بیش از 4 ساعت محتوای آموزشی HTML و CSS برای مبتدیان است.

Traversity Media دارای صدها آموزش ویدئویی به روز در مورد هر ابزار توسعه وب قابل تصور در حال حاضر است که هم فوق العاده مفید و هم گیج کننده است.

درس های ویدیویی اغلب فاقد محیط یادگیری شخصی و تعامل عملی دوره های آموزشی کامل هستند.

دوره های آموزشی آنلاین را کامل کنید

برای یک تجربه یادگیری قوی تر، شکست دادن دوره های آموزشی آنلاین دشوار است.

کد آکادمی احتمالاً مشهورترین دوره آنلاینی است که می توانید شرکت کنید. این سایت به اعضای کاملاً جدید اجازه می‌دهد تا با تمرین‌های برنامه‌ریزی‌شده دقیق و ماژول‌های تمرینی بدون هیچ هزینه‌ای وارد شوند.

منابع آموزشی توسعه وب اورلاندو

Lynda.com همیشه یک منبع قابل اعتماد برای یادگیری مهارت های کامپیوتری است، به خصوص زمانی که صحبت از توسعه وب می شود. برخی از دوره های آنها عبارتند از:

دوره های آنلاین عمیق و تعاملی هستند، اما اغلب در صورت بروز مشکل، پشتیبانی قابل اعتمادی ندارند. همراه با آن، آنها فاقد یک محیط سفارشی شده هستند که نیازهای خاص شما را برآورده کند.

کتاب های درسی

در میان این فهرست، کتاب‌های درسی توسعه وب یک شکل واقعی و آزمایش‌شده برای یادگیری هستند که هم در قالب چاپ فیزیکی و هم در قالب کتاب الکترونیکی در دسترس هستند.

منابع آموزشی توسعه وب اورلاندو

یکی از معتبرترین و عمیق‌ترین مجموعه‌های کتاب، سری Noble Desktop است که نزدیک به 30 نشریه به‌روز مرتبط با توسعه وب، توسعه اپلیکیشن موبایل، جاوا اسکریپت و Adobe Creative Cloud را ارائه می‌دهد.

HTML و CSS: طراحی و ساخت وب سایت یکی دیگر از کتاب های درسی پرطرفدار و با استقبال خوبی است که مطالب را به روشی سرگرم کننده و در دسترس آموزش می دهد.

منابع آموزشی توسعه وب اورلاندو
HTML و CSS: طراحی و ساخت وب سایت

کتاب ها به شما امکان می دهند در اوقات فراغت خود مطالعه کنید، اما آنها همچنین فاقد عناصر تعاملی واقعی و پشتیبانی هدفمند هستند.

نتیجه

به طور کلی، ورود به توسعه وب آسان تر از همیشه است، اما بهترین راه برای شروع آموزش، آموزش حضوری است. در حالی که منابع دیگر به روش های خاص مفید هستند، هیچ یک از آنها تجربه آموزشی کاملی که وب گورو ارائه می دهد را ندارند. خلقت مبارک!