منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رسانه های اجتماعی و پست های وبلاگ خود را با مبانی Photoshop – دوره های نرم افزار Adobe در دنور محبوب کنید

رسانه های اجتماعی و پست های وبلاگ خود را با مبانی Photoshop – دوره های نرم افزار Adobe در دنور محبوب کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رسانه های اجتماعی و پست های وبلاگ خود را با مبانی Photoshop - دوره های نرم افزار Adobe در دنور محبوب کنید

رسانه های اجتماعی و پست های وبلاگ خود را با مبانی Photoshop - دوره های نرم افزار Adobe در دنور محبوب کنید

آیا شما یک وبلاگ نویس با تجربه یا مدیر رسانه های اجتماعی هستید؟ یا می خواهید برند رسانه های اجتماعی خود را بهبود ببخشید یا یک وبلاگ جدید راه اندازی کنید؟ یکی از ابزارهایی که کاملاً به آن نیاز دارید – اگر قبلاً آن را ندارید – فتوشاپ است. این یکی دیگر از محصولات شگفت انگیز Adobe است که احتمالاً نام آن را شنیده اید. بیش از 20 سال است که وجود دارد و قابل اعتمادترین دستیار برای هر وبلاگ نویس و طراح است.

چگونه می توانم پست های خود را فوق العاده موثر کنم؟

آیا وبلاگ ها یا پست های رسانه های اجتماعی مورد علاقه ای دارید که از بقیه متمایز باشند؟ آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه آنها عکس های شگفت انگیز با چیدمان های زیبا ارسال می کنند. آنها احتمالاً از فتوشاپ برای ایجاد نتیجه نهایی چشمگیر خود استفاده کردند. این یک ابزار ضروری برای دستکاری، روتوش و استایل دادن به عکس‌ها، و همچنین ایجاد اشکال سفارشی و سفارشی، طرح‌بندی‌های بی‌نظیر، به علاوه ایجاد کلاژهای شیک در لایه‌های متنی است.

اگر نیاز دارید که به وبلاگ فعلی خود کمی اضافه کنید یا برند رسانه های اجتماعی خود را بهبود ببخشید، یادگیری فتوشاپ همراه با ترفندهای تجارت ضروری است. Visual Persuasion آموزش های شخصی سازی شده را برای تمرکز بر مهارت هایی که برای برجسته کردن پست های وبلاگ یا رسانه های اجتماعی خود نیاز دارید ارائه می دهد. گذراندن دوره فتوشاپ مخصوص وبلاگ نویسان و رسانه های اجتماعی استفاده از این نرم افزار را بسیار آسان تر می کند، بنابراین استراحت کنید، می توانید به راحتی وبلاگ موجود خود را انتخاب کنید و آن را بدرخشید! اگر قبلاً از فتوشاپ استفاده کرده‌اید، یادگیری اصول اولیه طراحی و دستورالعمل‌های هویت، به‌علاوه تکنیک‌ها و عیب‌یابی، مهارت‌های فوق‌العاده ارزشمندی در این دنیای دیجیتالی در حال تکامل است.

چگونه می توانم اصول اولیه فتوشاپ را دقیقاً برای آنچه نیاز دارم دریافت کنم؟

در این کلاس فتوشاپ، ما آموزش های شخصی سازی شده را فقط برای وبلاگ نویسان و مدیران رسانه های اجتماعی ارائه می دهیم. بر مهارت های کاربردی مورد استفاده در طراحی رسانه های اجتماعی تمرکز دارد. اگر در حال راه‌اندازی یک وبلاگ یا برنامه‌ریزی در آینده هستید، یا حتی یک برند رسانه‌های اجتماعی آنلاین را توسعه می‌دهید، فتوشاپ توسعه هویت شما را بسیار آسان‌تر می‌کند. اگر در فتوشاپ مبتدی هستید، می توانید به سادگی با یادگیری ضروری ترین ابزارها در نرم افزار به نتایج دلخواه برسید.

هنگامی که اصول اولیه فتوشاپ، به علاوه ابزارها و پالت ها را از شرکت در این کلاس یاد گرفتید – و اینکه چرا اینگونه رفتار می کند – به خوبی می توانید وبلاگ جدید خود را منحصر به فرد خود کنید. یک مربی عملی برای پاسخگویی به سوالات یا نگرانی‌هایی که ممکن است در طول مسیر آموزش خود داشته باشید، حضور دارد.

اما فتوشاپ خیلی ترسناک است!

ممکن است در ابتدا فتوشاپ برای اکثر مردم ترسناک به نظر برسد، اما راه‌های زیادی برای استفاده از آن به بهترین نحو وجود دارد. با یک دوره عملی و آموزش شخصی به طور خاص برای وبلاگ نویسی یا نیازهای رسانه های اجتماعی خود، می توانید در کوتاه ترین زمان آنچه را که ممکن است در مورد فتوشاپ بدانید یا ندانید، بیاموزید. مهارت هایی مانند طرح بندی طراحی، استفاده از رنگ، توسعه تصاویر سفارشی و عکاسی خلاقانه در حال حاضر و در آینده وبلاگ نویسی و زندگی رسانه های اجتماعی برای شما مفید خواهد بود!

اگر یک کلاس درس محلی و واقعی را ترجیح می دهید، Visual Persuasion می تواند یادگیری را به طور خاص برای اهداف شما با فناوری و منابع طراحی در دسترس شما سفارشی کند. شما در حضور متخصصان آموزش از صنایع فنی و طراحی خواهید بود که شما را با مفاهیم و ویژگی های نرم افزار، گام به گام راهنمایی می کنند، به علاوه به سوالات شما در محیطی آرام، کوچک و خصوصی پاسخ می دهند.