منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خوش آمدید – ما یک عضو جدید از تیم آموزشی داریم! – دوره های نرم افزار Adobe در دنور

خوش آمدید – ما یک عضو جدید از تیم آموزشی داریم! – دوره های نرم افزار Adobe در دنور

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
خوش آمدید - ما یک عضو جدید از تیم آموزشی داریم! - دوره های نرم افزار Adobe در دنور

پست وبلاگ پاتریک

به مربی جدید ما برای اولین بار/افتر افکت، پت کلارک خوش آمدید. او با جهان بینی خلاقانه و تخصص حرفه ای جامع و همچنین تجربه تدریس گسترده، به تیم آموزشی ما اضافه شده است. پت کلارک یک فیلمساز و هنرمند برنده جایزه اهل سن دیگو، کالیفرنیا است. در حالی که کار روایی و مستند او طیف وسیعی از موضوعات را بررسی می‌کند، فیلم‌های او اغلب دیدگاه‌هایی متمرکز بر رویدادهای بزرگ‌تر ارائه می‌کنند. آثار او در جشنواره‌های بین‌المللی به نمایش درآمده و هر جا نمایش داده می‌شود بحث‌هایی را برانگیخته است.

در اینجا چند کلمه حکمت آمیز از Pat برای هر کسی که وارد صنعت ویرایش ویدیو می شود آورده شده است:

برای من، جذابیت ویرایش، اتحاد ضروری تفکر خلاق و درک فنی است. در طول سال‌ها، من با ویراستارانی کار کرده‌ام که دانش خوبی از جنبه‌های خلاقانه یا فنی داشتند، اما کسانی که بیشتر از آنها آموختم، درک کاملی از نحوه کار این دو با هم داشتند. واقعیت این است که وقتی در حال ویرایش هستید، پاسخ درستی برای بررسی کارتان وجود ندارد و می تواند بسیار گیج کننده باشد. تصور کنید که سعی می کنید یک پازل را بسازید که هیچ ایده ای ندارید که محصول نهایی چگونه باید باشد. تصور کنید که نمی دانید کدام قسمت ها لبه ها را تشکیل می دهند، یا متوجه می شوید که تصویر اصلی که می خواهید ایجاد کنید اکنون کاملاً تغییر کرده است. به نظر من، این همان چیزی است که اکثر ویراستاران بالقوه را از برداشتن اولین قدم هایشان باز می دارد. من مطمئناً می‌توانم این احساس را به یاد بیاورم که ساعت‌ها محتوا برای بریدن داشتم بدون اینکه ایده روشنی از آنچه قرار بود در پایان به دست بیاورم. از طریق این تجربیات، یاد گرفتم که با ویرایش، می توانید با صحنه آغازین، پایان یا یک لحظه کلیدی در داستان خود شروع کنید تا به شکستن یخ کمک کنید. البته، با پیشرفت فرآیند ویرایش، به عقب برمی‌گردید و صحنه را دوباره کار می‌کنید، اما با دادن یک نقطه شروع به شما اجازه می‌دهد توپ را در دست بگیرید. من همیشه هر جلسه را با لیست کوتاهی از اهداف شروع می کنم، که نزدیک شدن به پروژه را آسان تر می کند. نگاه کردن به یک ظرف پر از مواد خام می تواند نگران کننده باشد، بنابراین ایجاد یک برنامه حمله ضروری است. صرف نظر از تجربه گذشته تان، بهترین کاری که می توانید برای خود انجام دهید این است که هدف گذاری کنید و انتظار چیزهای غیرمنتظره را داشته باشید. پروژه ها همیشه بیشتر از آنچه انتظار دارید طول می کشد، این یک واقعیت جهانی است. پس انعطاف پذیر باشید و هرگز از برداشتن اولین قدم نترسید!»

لطفاً وب سایت او را در patclarkmedia.com بررسی کنید. Visual Persuasion مفتخر است که به شما امکان دسترسی به خلاقیت و تخصص خود را می دهد. امروز در https://www.vpclasses.com/classes/adobe-premiere-classes، یک قیمت درخواست کنید و برای یک کلاس Premiere سفارشی و/یا After Effects ثبت نام کنید.