منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • آموزش وردپرس – آجر و ملات کسب و کار شما – دوره های نرم افزار Adobe در دنور

آموزش وردپرس – آجر و ملات کسب و کار شما – دوره های نرم افزار Adobe در دنور

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آموزش وردپرس - آجر و ملات کسب و کار شما - دوره های نرم افزار Adobe در دنور

تصویر آموزش کانال آموزش فتوشاپ

بله، ما می دانیم که در حال آموزش Visual Persuasion ADOBE هستیم، اما وردپرس آنقدر مهم و پرکاربرد است که اگر خدمات خود را برای شروع کار با این برنامه به شما ارائه نمی دهیم، احساس خوبی نمی کنیم!

وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است. این به عنوان یک پلت فرم منحصرا برای وبلاگ نویسی شروع شد، اما در طول سال ها رشد و پیشرفت قابل توجهی داشته است. امروزه بیش از 40 درصد از سایت هایی که از CMS استفاده می کنند از وردپرس استفاده می کنند. علاوه بر این، بیش از 60 میلیون وب سایت از وردپرس استفاده می کنند که نشان می دهد چقدر محبوب است.

چه جنگجوی کسب و کار خانگی آخر هفته باشید و چه با فراز و نشیب های روزانه زندگی رویای خود و رئیس خود بودن سر و کار دارید، وب سایت وردپرس شما اولین برداشت مشتری از کسب و کار شما را ایجاد می کند. وب سایت شما یک “آجر و ملات” است که ایده ها و فلسفه شما را نشان می دهد که چرا باید اولین انتخاب همه برای محصولات و خدمات باشید.

“شما هرگز فرصت دومی برای ایجاد یک تاثیر اولیه و ماندگار ندارید.”

آموزش پریمیوم وردپرس – کارکنان خود را قدرتمند کنید!

اجازه دهید Visual Persuasion Denver Adobe Training به شما کمک کند تا بر هر تصوری از کسب و کار خود کنترل داشته باشید. دیگر منتظر نباشید تا طراح وب سایت شما برای تعطیلات آخر هفته به خانه برود تا چند تغییر ایجاد کند… وبلاگ جدیدی را که نوشته اید ارسال کنید… برنامه زمان بندی را تغییر دهید… وبلاگ خود را با پست های رسانه های اجتماعی خود بازاریابی کنید. ما ابزارهایی را در اختیار شما قرار می دهیم تا با وردپرس راحت شوید و چیزهایی را به شما نشان می دهیم که ممکن است سرعت شما را کاهش داده و سود کمتری داشته باشید.

ما یک کلاس آینده وردپرس را پنجشنبه 16 و 17 ژوئن ارائه می دهیم. این چیزی شبیه به “آنچه ما می نامیم: WordPress 101 – The Basics” است. در اینجا برخی از چیزهای هیجان انگیزی است که یاد خواهید گرفت:

 1. برای ایجاد تغییرات سریع به داشبورد خود وارد شوید
 2. درج وبلاگ های جدید
 3. صفحات جدید ایجاد کنید
 4. تغییر گرافیک (تصاویر و نمودارها)
 5. مدیریت محتوا
 6. بحث ها و نظرات را مدیریت کنید
 7. موضوع مناسب را انتخاب کنید
 8. از ابزارها یا افزونه های مناسب برای کمک به ایجاد یک تجربه وب واقعا آسان استفاده کنید
و خیلی خیلی بیشتر…

در چند هفته آینده، در مورد نحوه ایجاد و مدیریت هر چیزی که مربوط به وب سایت خود است، بیشتر صحبت خواهیم کرد. شما سوالات را بپرسید و ما در یافتن پاسخ به شما کمک خواهیم کرد.

Visual Persuasion Denver Adobe Training همچنین کلاس های جدیدی را با سوالات و نیازهای شما اضافه می کند.

مربی شما، سیلی سیمپسون، 40 سال است که در زمینه بازاریابی فعالیت می کند و می داند که چگونه “نام تجاری شما” بازاریابی باید به طور منسجم اجتماعی، دیجیتال و کلاسیک از طریق رسانه های چاپی ترویج شود.

ما مشتاقانه به شما آموزش می دهیم که چگونه به راحتی کنترل بازاریابی دیجیتال خود را در دست بگیرید.

امروز برای آموزش وردپرس در vpclasses.com ثبت نام کنید!